Kayseri Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında başlatılan kan bağışı kampanyasında Belediye personeli ve kan verdi. 

Büyükşehir Belediyesi ve Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Kan Merkezi işbirliği ile Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında başlatılan kan bağışı kampanyasında Belediye personeli ve kan vererek örnek bir davranış sergiledi.

Kan Bagisi56

Kan Bağışı Kampanyası Başlatıldı

Büyükşehir Belediyesi, toplumsal bir sorumluluk olan kan bağışının önemine dikkat çekmek ve kan bağışı kampanyalarına destek olmak amacıyla Erciyes Üniversitesi Kan Merkezi işbirliğiyle kan bağışı kampanyası başlattı. Erciyes Üniversitesi Kan Merkezi tarafından Belediye hizmet binasında kurulan kan bağışı standında personel kan bağışında bulundu.

Son Dakika! 1 Günlük Milli Yas İlan Edildi Son Dakika! 1 Günlük Milli Yas İlan Edildi

Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında kurulan stantta kan bağışına destek olan personel, ilk olarak stantta kayıt formunu doldurdu ve bağış öncesi uygunluk testinden geçti.

Kampanyaya Sahip Çıktılar

Gönüllü kan bağışı kampanyası kapsamında personel, kurulan kan bağışı stantlarında bağışta bulunarak kampanyaya sahip çıkarken resmi işlemler için Büyükşehir Belediyesi’ne gelen vatandaşlar da kan bağışı kampanyasını takdirle karşıladı ve kan bağışında bulunarak kampanyaya destek verdi.

Muhabir: KURUM BÜLTENİ