Ünlü Oyuncudan Arda Güler'e Destek! O Vasat Gidecek! Ünlü Oyuncudan Arda Güler'e Destek! O Vasat Gidecek!

Türkiye'nin konuştuğu ünlü isimler Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ'nun aralarında bir süredir küslük olduğu haberleri gündeme geliyordu. Bir reklam lansmanında Kıvanç Tatlıtuğ'a Çağatay Ulusoy sorulunca ortam gerildi. Tatlıtuğ'un yanıtı büyük dikkat çekti.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 04 30T113138.689 (1)

Bir süredir magazin dünyasında uzun yıllardır dost olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy'un aralarına kara kedi girdiği gündeme geliyordu. Instagram'da birbirlerini takip etmemeyen ikili için küslük iddiaları da beraberine geldi.

Lansmanda Çağatay Ulusoy Soruldu

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ dostluğunun bittiğine dair iddialar sosyal medyayı karıştırırken hayranları içinde bu konu merak uyandırdı. Bu konuya dair sorular bir lansmanda Kıvanç Tatlıtuğ'u yakalayan basın mensupları tarafından soruldu.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 04 30T114147.597 (1)

'Bu Sorunun Cevabını Siz de Biliyorsunuz'

Sorulan sorular Tatlıtuğ'u gerdi ama ünlü oyuncu yine de kibarlığından ödün vermeden bu soruya kısaca yanıt verdi.

Tatlıtuğ, "Bugünün konusu değil ama... Bir şeyleri birisi çıkartıyor, konuşmaya gerek bile duymuyorum. Başka bir soru varsa alayım. Çünkü dostluklar Instagram takibiyle mi pekişiyor? Bence bu sorunun cevabını siz de biliyorsunuz ama..." yanıtını verdi.

"Hiçbir Zaman Birbirimizi Takip Etme Durumumuz Olmadı"

Çağatay Ulusoy'a daha önce aynı soru yöneltildiğinde ise "Zaten ikimiz de çok aktif sosyal medya kullanan insanlar değiliz. Hiçbir zaman birbirimizi takip etme durumumuz olmadı. E tabi benim işim, onun işi, çocuğu oldu... O yüzden biraz görüşemiyoruz bu sıralar" yanıtı alınmıştı.

Kaynak: Haber Merkezi