2023 yılında Survivor'un şampiyonu ve bu yıl ise finalist olan Nefise Karatay cinsel yönelimini açıklayarak "eşcinsel değilim" demişti. Sevilen yarışmacı bu kez ise takipçilerini şaşırtan başka bir açıklama yaptı. Survivor adasında ilişki yorumu yapan Karatay'ın açıklaması sosyal medyayı sallarken bir taraftan da kafaları karıştırdı. 

Cinsel Yönelimini Açıklayan Survivor Nefise'den Dikkat Çeken Adada İlişki Yorumu!

Survivor All Star yarışmasına hem başarısı hem de girdiği polemiklerle damga vuran Atlet Nefise Karatay yarışma sonrası yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Yarışmada Yunan yarışmacıya aşk ilanı yapan Karatay aynı zamanda Berna Canbelek ile yakıştırmalarla gündeme geldi. Survivor bittikten sonra kendisine yapılan editleri izleyen yarışmacı bu duruma açıklık getirerek Berna ile yakın arkadaşlığının olduğunu dile getirdi.  

"Cinsel Yönelimim Kesinlikle Bir Erkek İle Olan İlişki"

Dilan Polat'ın Kardeşi Dayanamayıp Paylaştı! Son Halini Gören Gözlerine İnanamadı! Dilan Polat'ın Kardeşi Dayanamayıp Paylaştı! Son Halini Gören Gözlerine İnanamadı!

Eşcinsel olmadığını açıklayan Karatay, "Benim cinsel yönelimim kesinlikle bir erkek ile olan ilişki. Çıkınca çok fazla Berna ile ilgili çirkin şeyler gördüm. Şoklar içerisindeydim böyle bir şeyi asla düşünmedim. Klipleri gördükçe ben de çok şaşırdım. Cinsel tercihim bir erkek tarafındayım, eşcinsel değilim" ifadelerini kullandı.

Survivor Nefise bu sefer Survivor'da ilişki sorusuna cevap verdi. Haberler'in konuğu olan Nefise adadaki ilişkilere dair konuştu. 

Cinsel Yönelimini Açıklayan Survivor Nefise'den Dikkat Çeken Adada İlişki Yorumu!-1

'Herkes Herkese Karşı Bir Şey Hissedebilir'

"Yarışmacılar arasında ilişkisi olan oldu mu?" sorusu sonrası şu ifadeleri kullandı:

"Herkes herkese karşı bir şey hissedebilir. Buna ben asla karışmam, beni de ilgilendirmiyor. Çok yorum yapmayayım, olabilir diyorum. Tabii ki aşk yaşayanlar nişanlananlar evlenenler var olabilir kayabilir"

İzleyenlerin Kafası Karıştı 

Sevilen yarışmacının açıklamayı yaparken ki imalı gülüşü ve gözlerini yere dikmesi de dikkatlerden kaçmazken izleyenlerin kafası bir hayli karıştı.

Kaynak: Haber Merkezi