Mahmut Ustaosmanoğlu vefatından sonra İsmailağa cemaatinin başına kimin geçeceği tartışma konusu oldu. 

Hakkın Kendisinde Olduğunu İddia Etti 

Posta oturma hakkının kendisinde olduğunu iddia eden ve Ustaosmanoğlu’nun kendisini işaret ettiğini belirten Cübbeli Ahmet Hoca bir video yayınlayarak cemaatin ileri gelenlerine dikkat çeken bir mesaj iletti. 

 Çarşambaya Kadar Zaman Verdi

Cemaatin başına kimin geçeceği tartışma konusu olurken Cübbeli Ahmet Hoca adıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü cemaate yayınladığı videoda çarşambaya kadar zaman verdiğini söyledi.

Şart Koştu

Ünlü Oyuncudan Metin Akpınar Ve Uğur Dündar’a Olay Gönderme! Ünlü Oyuncudan Metin Akpınar Ve Uğur Dündar’a Olay Gönderme!

Hasan Kılıç başa geçtiği cemaat içerisindeki tartışmalar devam etti. Cübbeli Ahmet Hoca sessizliğini bozdu. Cübbeli Ahmet Hoca, yayınladığı videoda cemaate şart koştu.

Cübbeli Ahmet Hoca, "Eğer beni Hasan Efendi Hocamızla görüştürürler ve ona Rabıta konusundaki şikâyetlerimi aktarmama, aldığım cevabı da paylaşmama izin verirlerse susacağım" ifadelerini kullandı.

'Bazıları İnsan İçine Çıkamayacak'

Cübbeli Ahmet Hoca’nın sert çıkışı dikkat çekerken,"İsmailağa’ya son ihtar!" başlığını ekleyerek şu ifadelere yer verdi; 

"Bildiklerimi söyleyince bazıları insan içine çıkamayacak. Köprüden önce son çıkış! Çarşamba 22:30'a kadar bu teklifim kabul görürse susacağım, değilse onlar düşünsün!"

Kaynak: Haber Merkezi