SHOW TV ekranlarında bir döneme damga vuran Çukur dizisinde Yamaç Koşavalı karakterine hayat veren Ünlü oyuncu Aras Bulut’tan hayranlarını sevindirecek haber geldi. Başarılı oyuncu yeni bir projeyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Çukur’un Efsanesi O İddialı Projeyle Geri Dönüyor!-2

Mete Akarsu Karakteriyle Büyük Bir Kitleye Ulaştı

Arka Sokaklar’da figüran olarak yer alan ve bir anda yıldızı parlayan ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli televizyon dünyasına Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı Mete Akarsu rolüyle dahil oldu. Bu diziyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve başarılı performansıyla adından söz ettiren İynemli daha sonrasında kendisi gibi yıldız oyunculardan Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaştığı İçerde dizisiyle ortalığı kasup kavurdu.

Çukur’un Efsanesi O İddialı Projeyle Geri Dönüyor!-1

Çukur Dövmesi Adeta Dizinin Sembolü Oldu

Bunun dışında Muhteşem Yüzyıl, Maral gibi başarılı yapımlarda rol alan ünlü oyuncu son olarak  tüm Türkiye’yi kendisine hayran bıraktığı Çukur dizisiyle ekranlara geldi.  Çukur dizisinde canlandırdığı Yamaç Koçavalı karakteriyle adeta bütünleşen İynemli’nin yanı sıra dizi de birçok karakter ikonik hale geldi. Dizide yaptırılan çukur dövmesi bile o dönemin en popüler simgelerinden biri oldu.

Çukur’un Efsanesi O İddialı Projeyle Geri Dönüyor!-3

Bir Matematik Dehasının Hayatı Anlatılacak

Dizidoktoru'nun aktardığı habere göre; Ay Yapım’ın Damla Serim imzalı Deha dizisinin önümüzdeki ay çekimleri başlayacak. Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli’yi bir başka başarılı isim olan Devrim Özkan’la başrolde buluşturan dizide bir matematik dehası Devran’ın hayatı anlatılacak.  Merakla beklenen dizinin kadrosunda aynı zamanda Taner Ölmez, Zuhal Gencer, Çağan Efe Ak, Umutcan Ütebay ve Eylül Ersöz gibi isimler yer alıyor. 

Dilan Polat'ın O Mektubu Başına İş Açtı! Cezaevi Yönetimi Harekete Geçti! Dilan Polat'ın O Mektubu Başına İş Açtı! Cezaevi Yönetimi Harekete Geçti!

Dizi Kızılcık Şerbeti, Bahar gibi reyting rekortmeni dizilerin yer aldığı Show TV’de ekrana gelecek. 

Kaynak: Haber Merkezi