Sosyal medya yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü model Didem Soydan’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. 

Sözleriyle Gündem Olmuştu

Didem Soydan daha önce âşık olduğu kişinin evli olduğunu ve bir çocuğu olduğunu söyleyerek gündem olmuştu. Bu açıklama üzerine ise gözler Didem Soydan’ın eski sevgilisi Can Bonomo’ya çevrilmişti. Didem Soydan’ın bahsettiği kişinin Can Bonomo olduğu iddialarına karşı ünlü model sessizliğini bozmuş ve bahsedilenin o olmadığını söylemişti. Didem soydan aynı zamanda 3 yıllık ilişkisinin sonunda aldatıldığını ve intikam aldığını söylediği konuşmasıyla da gündem olmayı başarmıştı.  

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 04 02T134338.901 (1)

Murak Kurum'a Teşekkür Etti

Hakan Boyav'dan Ağır Sözler: Anan Belli Olurdu Ama… Hakan Boyav'dan Ağır Sözler: Anan Belli Olurdu Ama…

Soydan'dan bir başka dikkat çeken paylaşım daha geldi. Gündemi yakından takip eden Didem Soydan seçim paylaşımı yaptı. 31 Mart mahalli idareler seçiminde kaybeden AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum'a itafen model Soydan'dan teşekkür mesajı geldi.

'Senin Bıyığın Gerçekten Sağ Olsun'

 Murat Kurum gerçekleşen seçimin ardından yaptığı konuşmada sandığa giderek oyunu kullanan tüm vatandaşlara teşekkür etmişti. 

Soydan paylaşımında, Murat Kurum’a yönelik,  "Asıl teşekkür sana ve sen için hemfikir olanlara. Yani bu kadar mı karşı tarafa hizmet edersin ey yüce insan. Gönlümde apayrı bir yerde olacaksın ayrıca senin bıyığın gerçekten sağ olsun" ifadelerini kullandı.               

Bu haber de ilginizi çekebilir>>>                                                                                        

Kaynak: Haber Merkezi