Candan kardeşlerden Nihal Candan geçtiğimiz günlerde cezaevinde 37 kiloya düştüğü ve durumunun kötüye gittiği gerekçesiyle tahliye edilmişti.

Nihal Candan Gibi Tahliye Edilip Edilmeyeceği Merak Ediliyor

Ünlü fenomenin tahliyesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Dilan Polat hakkında atılan çarpıcı iddialarda ise ünlü fenomenin kendisini öldürmeye çalıştığı öne sürüldü. Dilan Polat'ın da tıpkı Nihal Candan gibi tahliye edilip edilmeyeceği merak konusu oldu.

Dolandırıcılık ve kara para aklama gibi suçlardan tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal Candan, sağlık sorunları nedeniyle tahliye edildi. 37 kiloya düştüğü ve yemeden içmeden kesildiği söylenen Candan'ın kuaföre gidip, sokaklarda dolaşmasına tepki yağdı. Nihal Candan'dan sonra Dilan Polat hakkında bir iddia gündeme bomba gibi düştü.

'Kolları, Yüzü, Bacakları Her Yeri Kesik'

Kızılcık Şerbeti’nde Göç Başladı! O Oyuncu Kafaları Karıştırdı! Kızılcık Şerbeti’nde Göç Başladı! O Oyuncu Kafaları Karıştırdı!

Dilan Polat'ın arkadaşı Candan Toprak'ın iddialarına göre Dilan Polat da kendine zarar vereceğini söyledi.
Polat'ın arkadaşı cezaevinde zor günler geçiren fenomenin kendine zarar verdiğini de iddia ederek, "Kolları, yüzü, bacakları her yeri kesik, kendini öldürmeye çalışıyor" dedi.

'Artık Vicdanım Kaldırmıyor'

Canan Toprak'ın "Beni artık vicdanım kaldırmıyor. Dostumun çığlıklarına kulaklarımı kapatamıyorum" sözlerinden sonra sosyal medyada "Dilan Polat'ın Nihal Candan'a mı özendi?", "Nihal'i gördü demek ki" yorumları yapıldı.

Kaynak: Haber Merkezi