Bir süredir tutuklu bulunan Dilan ve Engin Polat çiftiyle ilgili yeni gelişmeler ortaya çıktı. Şarkıcı Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanma olayı sonrası 'Döner Kardeşler' çetesinin adı Dilan Polat ve Banu Parlak davasına da karıştı. 'Döner Kardeşler' çetesinin liderinin çarpıcı ifadeleri dikkat çekti.

Döner Kardeşler Lideri İfade Verdi

Adı birçok sansasyonel haberle anılan Döner Kardeşler'in lideri bir adama kadın iç çamaşırı giydirmiş ve eski sevgilisini "Bergen" mesajı ile tehdit etmişti. Birçok olaya karışan Emirhan Döner Türkiye'nin konuştuğu Dilan Polat ve Engin Polat davasında ifade verdi.

Kendisiyle Pazarlık Yaptıklarını Anlattı

Çete lideri Emirhan Döner verdiği ifadede Banu Parlak'ın iş yerini kurşunlatmak için Polat çiftinin kendisiyle pazarlık yaptığını anlattı. Verdiği ifade de çete lideri her şeyi tek tek anlattı.

Engin Polat Rakamı Yüksek Buldu

Ünlü Oyuncu Müge Anlı'ya Çıktı! Sosyal Medya Yıkıldı! Ünlü Oyuncu Müge Anlı'ya Çıktı! Sosyal Medya Yıkıldı!

Engin Polat'la Banu Parlak'ı vurmak için tam 5 milyon dolarlık bir pazarlık yaptığını söyleyen Döner, Dilan Polat'ın bunu kabul ettiğini ama Engin Polat'ın rakamı yüksek bulduğunu anlattı. İddiaya göre rakamı fazla bulan Engin Polat kurşunlama pazarlığına bir son vererek başka çetelerle görüşeceğini söyledi.

Polat Çiftinin 8 Yıla Kadar Hapsi İsteniyor

Bunun sonrasında yaşanan olay son bulmadı. Engin Polat'ın görüşmelerinin ardından saldırı gerçekleştirildi. Banu Parlak'ın iş yeri kurşunlandı. Cezaevinde olan Polat çiftinin iş yeri kurşunlanma davasından 8 yıla kadar hapsi isteniyor.

Tahliye Kararı Verilse de İçerden Çıkamadılar

Dilan Polat soruşturmasında son olarak yaşanan olaylarda çiftin 'Vergi Usul Kanununa Muhalefet' suçundan tahliyesine karar verilmişti. Ancak 2 ayrı suçtan daha tutuklu bulunan Dilan Polat ve diğer şüphelilerin tutuklu yargılanmasına devam ediliyor.

Kaynak: Haber Merkezi