Lyon ve Macon şehirlerinde yoğun katılımlarla gerçekleşen imza günlerinde kitapseverler, yoga ve kişisel gelişim alanında 94 eseri bulunan Manaf’a kitaplarını imzalatıp, sohbet ettiler.

Dünyanın En Büyük Festivali Kayseri’de Olacak! Dünyanın En Büyük Festivali Kayseri’de Olacak!

Dünyada geniş bir okur kitlesi tarafından her geçen gün daha da yakından takip edilen ve kitaplarında en karmaşık konuları sade bir anlatımla aktaran Manaf, günümüzün en dikkat çeken yazarlarından birisi olarak öne çıkıyor.

Yaratıcılık, Aşk, Zekâ, Başarı, Mutluluk, Değişim, İnsan, Devrim, Hırs, Şöhret, Siyaset, Ahlak, Merhamet, Aydınlanma, Bilinç, Anlayış, Zihin, Bilgelik, Yol, Duygu, Masumiyet, Kuşku, Merak, Kahkaha ve Fanatizm gibi insana dair hemen her konuda yazılmış 94 eseri bulunan Akif Manaf, şaşırtıcı bir sadelik ve akıcı bir anlatımla herkese hitap ediyor.

'Yazar Avrupa ve Amerika’daki Kitap Fuarlarında Okurlarla Buluşmaya Devam Edecek!'

Bilgelik dolu, farkındalık yaratan 100’e yakın eseri ile ülkemizi yurt dışında da başarıyla temsil eden Akif Manaf, yakın dönemde gerek Avrupa gerekse de Amerika’daki kitap fuarlarındaki imza günlerine katılarak kitapseverlerle bir araya gelmeye devam edecek.

Kaynak: KURUM BÜLTENİ