Dizinin Kadrosuna Yeniden Dahil Oldu

Türk dizi tarihinin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklarda Mesut Komiser rüzgarı esti. Efsane karakterlerden biri olan Mesut Komisere hayat veren ünlü oyuncu Şevket Çoruh dizinin kadrosuna yeniden dahil oldu.

Siyah Pelerinli Galatasaraylı Taraftarlarının Korkutucu Ritüeli! Siyah Pelerinli Galatasaraylı Taraftarlarının Korkutucu Ritüeli!

Efsane Geri Döndü: Şevket Çoruh Yeniden Arka Sokaklarda!

Şevket Çoruh'un Dönüşü Hayranlarını Heyecanlandırdı

Şevket Çoruh daha önce yaptığı açıklamalarda Arka Sokaklara geri dönmeyeceğini açıklamış olsa da ünlü oyuncu hayranlarına sürpriz yaptı. Hayranları usta oyuncunun dönüşüne sevinirken herkesin yakından takip ettiği dizide hem duygusal hem de komik anlar yaşandı. 16 sezondur seyirci karşısına çıkan dizinin efsaneleşmiş karakterlerinden Mesut Komiser gidişiyle herkesi üzmüştü. Dizinin yeni bölümünde Mesut Güneri ile Hüsnü Çoban'ın yatakta karşılama sahnesi gündem oldu. Diziye damga vuran o sahne sosyal medyada çok konuşuldu.

Efsane Geri Döndü: Şevket Çoruh Yeniden Arka Sokaklarda!

Mesut Komiseri Gören Hüsnü Çoban Bayıldı

Mesut komiser, Hüsnü Çoban'ın haberi olmadan yatağına girdi. Durumdan haberi olmayan Hüsnü Çoban yatakta bulunan kişinin eşi olduğunu düşünüp sarılması olay oldu. Karşısında Mesut Komiseri gören Hüsnü Çoban bayıldı.

Kaynak: Haber Merkezi