2002-2006 yıllarına damgasını vuran ve yayınlandığı dönem büyük bir kitle tarafından ilgiyle izlenen En Son Babalar Duyar dizisi hala unutulmazlar arasında yer alıyor. 

En Son Babalar Duyar'ın Defnesiydi: Yeni Hayatı Şaşırttı!-1

O Konuğun İtirafı Müge Anlı’yı Sinirden Ağlattı! O Konuğun İtirafı Müge Anlı’yı Sinirden Ağlattı!

Oyuncu kadrosunda Levent Ülger, Hatice Arslan, Ali Sunal, Jale Azaklı, Ayşegül Atik, Arzu Balkan gibi isimlerin yer aldığı popüler dizi hala karakterleriyle adından söz ettiriyor.  Bir dönemin popüler dizisi 'En Son Babalar Duyar' aile sıcaklığı ve samimiyetiyle konuşulurken aynı zamanda dizinin oyuncularının yeni hali de merak konusu oldu. 

En Son Babalar Duyar'ın Defnesiydi: Yeni Hayatı Şaşırttı!-2

Dizide Defne karakterine hayat veren ünlü oyuncu Burçak Işımer yıllar sonra ortaya çıktı. Tarzı ve yıllar içindeki değişimiyle dikkat çeken Işımer, şimdilerde ekranlardan uzak bir hayat sürüyor. Şimdilerde ünlü oyuncu Ankara Devlet Tiyatrosu'nda koreograflık yapıyor.

'En Son Babalar Duyar'ın Yeri Benim İçin Her Zaman Ayrıdır'

Eski dönemin sevilen oyuncularından Işımer yeni hayatını ve kendisi hakkında merak edilenleri anlattı. 
Işımer açıklamasında, "İçinde bulunmaktan en keyif aldığım projelerden biri oldu. Evimde nasıl rahatsam orada da o derece huzurlu ve bol kahkahalı zamanlar geçirdim. 'En Son Babalar Duyar'ın yeri benim için her zaman ayrıdır. Sebebiyse tipik Türk ailesini bizlere taşıyan bir dizi olması. O zamanlar her şey ne kadar güzelmiş diye düşünmeden edemiyor insan" ifadelerini kullandı.

En Son Babalar Duyar'ın Defnesiydi: Yeni Hayatı Şaşırttı!-3

'Benim İçin Çok Heyecan Verici'

Mesleğinden ve yeni hayatı hakkında bilinmeyenlerden bahseden oyuncu, "Tiyatronun seyircilerle buluşma aşamasına kadar olan prova süreci benim için çok heyecan verici. Televizyonla arasındaki teknik değişkenler, estetik anlamda da farklılıklar yaratıyor. Birini bir diğeriyle kıyaslamaya gerek görmememin sebebi ikisinde de ayrı güzellikler bulmam" dedi.

En Son Babalar Duyar'ın Defnesiydi: Yeni Hayatı Şaşırttı!-4

'İstanbul'da Yaşasaydım Kopukluk Olmayacaktı'

Habertürk'ün haberine göre ekranlarda neden görünmediğini anlatan Işımer şu ifadeleri kullandı:

"Ekranlarda neden görünmediğimi soranlar çok oluyor. İstanbul'da yaşasaydım kopukluk olmayacaktı kuşkusuz. Bununla birlikte sanatın diğer dallarıyla geçirdiğim bu zaman dilimi de oldukça verimli geçiyor. Belki yakında ışınlanmayı keşfederim, o zaman ekranlarda da buluşuruz. Kim bilir?"

Kaynak: Haber Merkezi