Beyaz TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Yeni Baştan programı gündemden düşmüyor. Programın itiraf köşesinde yapılan itiraf ve açıklamalar sosyal medyanın diline düşmeye devam ediyor. 

Programın sunuculuğunu yapan klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci yapılan itiraflar sonrası her seferinde şaşkınlığını gizleyemiyor. Sunucuyu bile şaşkına çeviren itiraflar ekran başında izleyenlerin ağzını açık bırakıyor. 

'Maymun Gibi Bağıyor, Horoz Gibi Ötüyor'

Bu defa programa telefonla bağlanan Aleyna isimli bir kadının itirafı damga vurdu. Canlı yayına eşi hakkında konuşan izleyici yaşadıklarını açık açık anlattı. 

2 yıllık evli olduğunu söyleyen izleyici eşinin ilişki sırasında garip sesler çıkardığını, hayvan seslerini taklit ettiğini söyledi. 
Aleyna isimli izleyici, "Eşim maymun gibi bağırıp, horoz gibi ötürüyor" ifadelerini kullandı.

Ezmeci o anlarda kendini tutamayarak güldü. İzleyici ise bu durumdan çok rahatsız olduğunu dile getirerek ünlü psikologdan yardım istedi.

'Her Türlü Hayvan Sesini Çıkarıyor'

Ezmeci "Önce maymun oluyor? Sonra horoz mu?" diye bir soru yöneltti.

Kızılcık Şerbeti’nde İpler Kopuyor! Gerçekleri Tokat Gibi Çarpacak! Kızılcık Şerbeti’nde İpler Kopuyor! Gerçekleri Tokat Gibi Çarpacak!

İzleyici ise bu soruya ciddiyetle cevap vererek, "Her türlü hayvan sesini çıkarıyor. Sadece horoz ya da maymun da değil" dedi.

Esra Ezmeci izleyiciye çift terapisi vermeyi teklif ederek bu olayın çözüme kavuşturulabileceğini söyledi.

Kaynak: Haber Merkezi