ATV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programları arasında yer alan Esra Erol'da da gündeme gelen konular dikkat çekmeye devam ediyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen programa başvuran ve konuk olan insanların anlattıkları damga vuruyor. Esra Erol'da programında gündeme gelen bir konu sonrasında ise stüdyo adeta buz kesti. Kan donduran olayın perde arkası ekran başındaki izleyiciler dahil olmak üzere orada bulunanların da tüylerini ürpertti.

Eşini 15 Defa Aldattı

Mehmet Altun isimli bir konuk, 6 yıldır birlikte olduğu eşi Rabia Altun'la barışmak istediğini belirterek programa başvurdu. Esra Erol'da eşiyle barışmak için yardım isteyen Altun'un eşini 15 defa aldattığı ortaya çıktı. Altun, eşiyle ayrılmasının ve evliliğinin bitme noktasına gelmesinin sebebi olarak kayınpederini hedef gösterdi. Mehmet Altun'un barışmak istediği eşi Rabia ise çocuklarının dadısı ile aldatıldığını söyleyince stüdyo karıştı.

Rabia Altun, eşinin kendisini aldattığını iddia ettiği Dadı Meryem ile mesajlarını yakaladığını belirtti. Mehmet Altun ile yasak ilişkisi olduğu dile getirilen Dadı Meryem hakkındaki iddialar yalnızca bununla da sınırlı kalmadı. Canlı yayına çıkan Dadı Meryem hakkında ortaya çıkan tüyler ürpertici bir gerçek izleyenlerin kanını dondurdu.

'Cinayet Suçundan 9 Yıl Yattım'

Hakan Ural'ın Babasından Şok Açıklama! Benim Öyle Bir Oğlum Yok Hakan Ural'ın Babasından Şok Açıklama! Benim Öyle Bir Oğlum Yok

Esra Erol canlı yayında Dadı Meryem'e şok etkisi yaratan bir soru yöneltti. Esra Erol, "Dün gece ihbar hattına bir mesaj geldi. Sen bu konuyla ilgili cezaevine girip çıkmışsın" diyerek Meryem'e işlediği suçu sordu.

Cezaevine girdiğini kabul eden Meryem ise "Cinayet suçundan 9 yıl yattım" dedi. Esra Erol geçmişte işlenen cinayetin detaylarını anlatınca stüdyo adeta buz kesti.

'Çocuklara Yaklaşmamalısın'

Esra Erol, "Geçmişte işlemiş olduğun cinayette mağdur olan kim? 8 yaşında bir kız çocuğu. Sen bu olaydan sonra çocuklara yaklaşmamalısın" diyerek tepki gösterdi.

Korkunç cinayet hakkında konuşan Dadı Meryem, "O olay olduğunda ben 16 yaşındaydım. Kazayla ilgili olan bir durum" ifadelerini kullandı.

'Binada Gömülü Halde Bulunuyor'

Olayın detaylarını anlatan Esra Erol, "8 yaşındaki Hasret, gömülü halde bulundu. Jandarma kendi aramalarında ıslak zeminde köpeklerle araştırma yapıyorlar. Kullanılmayan bir binada gömülü halde bulunuyor" şeklinde konuştu.

Canlı yayında anlatılan korkunç cinayet sosyal medyanın gündemine oturdu.

Kaynak: Haber Merkezi