Gösteriş dolu paylaşımlarıyla dikkat çeken fenomen çift Tayyar Öz ve Özlem Öz fenomenler soruşturmasında çember içine alınmıştı.

Uğur Dündar Müge Anlı'ya Yazdı: Sosyal Medyada Çileden Çıktı Uğur Dündar Müge Anlı'ya Yazdı: Sosyal Medyada Çileden Çıktı

Birçok fenomenin gösterişli ve zengin hayatlarını inceleyerek bu soruşturmanın başını çeken başta Dilan Polat ve Engin Polat çifti olmak üzere bir çok fenomen hakkında soruşturma başlatıldı. 

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 03 20T103313.000 (1)

Haklarında Soruşturma Açılmıştı

Haklarında 5 ayrı suçtan soruşturma açılan Tayyar Öz ve Özlem Öz çiftinin  de bu soruşturma kapsamında Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tüm mal varlıklarına el konulmuştu.

Ayrıca Çiftin Sağlık Bakanlığı onayı olmadan ürün sattığının ortaya çıkmasının yanı sıra FETÖ ile bağlantılı oldukları ileri sürülmüştü. 

Şirkete Atanan Kayyım İntihar Etti

Haklarında çeşitli iddialar bulunan Öz çiftinin güzellik ve kozmetik markasının bulunduğu şirkete Bünyamin Ergün Kayyım olarak atandı. 

Fenomenler soruşturmasında listeye isimleri yazılan ve malvarlıklarına el konulan çiftinin şirketine kayyım olarak atanan Bünyamin Ergün intihar ederek hayatına son verdi. 

'Çok Fazla Kötülük Var'

Bünyamin Ergün Başakşehir'de yaşadığı binanın 9. katından kendisini boşluğa bırakarak yaşamını sonlandırdı.

 Yaşanan bu intihar olayı sonrası Ergün’ün ölmeden önce arkasında bir not bıraktığı ortaya çıktı.

Ergün’ün "Çok fazla kötülük var, kimsenin kabahati yok. Ne yaptıysam kendime yaptım" yazdığı not akıllarda soru işareti bıraktı.

Kaynak: Haber Merkezi