Evliliği boyunca fiziksel ve pskolojik şiddete maruz kaldığı eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı’dan gördüğü şiddeti anlatan ünlü gazeteci Nagehan Alçı zor anlar yaşadı.  Şiddeti açık açık anlatan Alçının sözleri onu dinleyen Nevşin Mengü’yü şaşkına çevirdi.

Gazeteci Nagehan Alçı Eşinden Gördüğü Şiddeti Gözyaşları İçerisinde Anlattı!-1

Ünlü gazeteci Nagihan Alçı ile köşe yazarı ve televizyon yorumcusu eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı’nın boşanmasının yankıları sürerken Alçı’nın eski eşinin şiddetine boşanma kararı sonrasın da maruz kaldığı gündeme gelmişti. 

 ‘Korkunç Hakaretler, Mesajlar Var’

Kütahyalı’nın Alçı’ya attığı mesajlardan örnekler dava dilekçesine sunulmuş ve sosyal medyada da paylaşılmıştı.
Gazeteci Nagehan Alçı  Nevşin Mengü'nün programına konuk olarak yaşadıklarını tek tek anlattı. 

Eski eşinin öfke problemleri yaşadığını ve korkunç hakaretlere maruz kaldığını anlatan Alçı, "Sen beceriksizsin, aptalsın, geri zekalısın yani korkunç hakaretler mesajlar yani, çocuklar olunca yani zaman zaman fiziksel şiddet" ifadelerini kullandı.

Nagehan Alci Dan Esi Rasim Ozan Kutahyali Ya Cirkin Ifadelerini Kiniyorum 883015 5 (1) (1)

‘Benim Kazandığım Parayı İlk Günden Elimden Alıyordu’

Alçı aynı zamanda parasının zorla elinden alındığını belirterek,  "Çok para kazandı Yalı filan bütün bunlar da aslında Bunlar biraz Rasim'in çizmek istediği imajdı. Benim kazandığım parayı ilk günden elimden alıyordu. Bütün iplerimi bir şekilde eline aldı " dedi.

‘Bunları Anneme Bile Anlatmadım’

Kısmetse Olur Cansel'i Tanıyabilene Aşk Olsun! O Artık Başka Biri! Kısmetse Olur Cansel'i Tanıyabilene Aşk Olsun! O Artık Başka Biri!

Nevşin Mengü'nün Alçı’nın anlattıklarını şaşkın gözlerle dinlerken Alçı yaşadıklarını anlatırken zor anlar yaşadı. 

Yaşadığı fiziksel şiddeti aktaran Alçı o anlarda gözyaşlarına boğuldu. "Bunları anneme bile anlatmadım" dedi.

Gazeteci Nagehan Alçı Eşinden Gördüğü Şiddeti Gözyaşları İçerisinde Anlattı!-3

‘Elimde Bıçakla Salonda Bana Bir Şey Yapmasın Diye Bekledim’

Nagehan Alçı korku dolu anlarda elinde bıçakla beklediğini aktararak, şu ifadeleri kullandı:

 "Ben kaç gece Rasim'in öfkesi yani dinmiyor elimde bıçakla salonda bana bir şey yapmasın diye beklediğimi biliyorum ya o bağırıyor, kapıları çarpıyor çocuklar uyanmasın diye aşağıdan sakinleştirmeye çalışıyorum. Korkudan uyuyamadığımı biliyorum" 

‘Yeğenimin Doğduğu Gün Ölemem’

"Rasim hukuk tanımaz” diyen Alçı eski eşinin nafaka ödemediğini ve herkese borçlu olduğunu belirtti.

Alçı'nın anlattıkları sosyal medyanın gündemine otururken o anlarda yeğenin doğduğu dönem ölmek istemediğini söyleyerek,  " Öfkesi büyüdü büyüdü büyüdü, şunu hatırlıyorum. Şimdi benim boğazıma yapıştı tavana bakıyorum nefes alamıyorum. Diyorum ki yani bu öfke kontrol edilmezse hani en fazla herhalde 5-10 saniyem var ama bu şekilde yeğenimin doğduğu ve daha çocuklarım 4 yaşındayken ölemem" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi