Cem Yılmaz Sessizliğini Bozdu: Cimriyim Ve Çocuğumla İlgilenmiyorum! Cem Yılmaz Sessizliğini Bozdu: Cimriyim Ve Çocuğumla İlgilenmiyorum!

Şarkıları, ilginç dansları ve sahne tarzıyla adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Kalben, Beyoğlu'nda evine yapılan uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındı. Ünlü şarkıcı hakkında karar çıktı.

Gözaltına Alınan Ünlü şarkıcı Hakkında Flaş Karar!-1

15 Gram Uyuşturucu Ele Geçirildi

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Beyoğlu'nda şarkıcı Kalben Sağdıç'ın evine operasyon düzenledi. Kalben’in evinin neredeyse her noktasından uyuşturucu çıktı. Operasyonda 3 parça halinde toplam ağırlığı 15 gram olan uyuşturucu skunk ele geçirildi. Evde ayrıca, 2 bin Euro, 730 dolar ve bin 500 lira da nakit para bulunurken sanatçı yapılan operasyonun ardından gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

Gözaltına Alınan Ünlü şarkıcı Hakkında Flaş Karar!-2

Serbest Bırakıldı

 Ünlü Sanatçı Kalben polise verdiği ifade de ise uyuşturucu satmadağını sadece kullandığını belirtti. Savcılıktaki işlemlerin ardından Kalben Sağdıç, yurt dışına çıkış yasağı konularak adli kontrol talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Şarkıcı Kalben hakimlikçe adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.

Kaynak: DHA