Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür programı, eğlenceli skeçleri ve diyaloglarıyla izleyicisini güldürmeye devam ediyor. Programda Mesut karakteriyle tanınan Uğur Bilgin, bir yıl önce evlendiği eşi İrem Uslu ile romantik yemeği paylaştı. O fotoğrafa sosyal medyada beğeni yağarken ünlü oyuncunun eşi övgülere boğuldu. 

Güldür Güldür'ün Mesut'u Eşiyle O Kareyi Paylaştı! Bakan Bir Daha Baktı!

Kolonyo Cumhuriyeti, Dedemin Fişi, Cici Babam, Organize İşler, Organize İşler Sazan Sarmalı, Bayi Toplantısı gibi birçok başarılı filmde rol alan ünlü oyuncu Uğur Bilgin, yıllardır "Güldür Güldür Show"da boy gösteriyor.

Güldür Güldür'ün Mesut'u Eşiyle O Kareyi Paylaştı! Bakan Bir Daha Baktı!-1

Son dönemde özel hayatıyla gündeme gelen ünlü oyuncu, bir yıl önce İrem Uslu ile evlenerek dünyaevine girmişti. Düğünü çok konuşulan ünlü oyuncu, gözlerden uzak yaşadığı aşkını zaman zaman paylaşarak takipçilerini kendilerine hayran bırakıyor. 

Dilan Polat'ın O Mektubu Başına İş Açtı! Cezaevi Yönetimi Harekete Geçti! Dilan Polat'ın O Mektubu Başına İş Açtı! Cezaevi Yönetimi Harekete Geçti!

Güldür Güldür'ün Mesut'u Eşiyle O Kareyi Paylaştı! Bakan Bir Daha Baktı!-2

Uğur Bilgin bu defa eşiyle romantik yemeğinden kareleri paylaştı. Ünlü çift, beğeni yağmuruna tutulurken başarılı oyuncunun eşine övgüler yağdı. 

Güldür Güldür'ün Mesut'u Eşiyle O Kareyi Paylaştı! Bakan Bir Daha Baktı!-3

Uğur Bilgin'in eşini görenler "Ne güzel bir kadın", "Eşiniz çok güzel", "Duru güzellik" yorumlarını yaptı.

Kaynak: Haber Merkezi