Ünlü sanatçı Hadise yine yaptığı hareketle magazin dünyasını salladı. Her fırsatta arkadaş olduklarını söyleyen Hadise ve Kerem Bürsin'in paylaşımları sosyal medyada gündem oldu.

Hadise'den Sosyal Medyayı Sallayan Mesaj! Ünlü Oyuncu Şaştı Kaldı!-2

'Neyine Güvenip Bana Yaklaşıyorsun'

Ünlü şarkıcı Hadise son günlerde cesur tarzı ve sahne performansıyla gündemden düşmüyordu. Yaptığı her hareketi olay olan sanatçı aynı zamanda erkek-kadın ilişkilerine yönelik yaptığı yorumlarla da adından söz ettirdi.

Yaptığı açıklamalarla tartışmaların fitilini ateşleyen Hadise ilişkilere yönelik şu ifadeleri kullanmıştı:

"İlişkilerimde ödediğim tatiller olmuştur. Erkek dürüst olacak, 'benim durumum yok şu an, yarı yarıya yapalım' dese ne güzel! Ama erkeğin maddi gücü önemli. 'Neyine güvenip bana yaklaşıyorsun' diye sorarım ben. 'Kendine güvenen şöyle gelsin' diye bir paylaşım da yapmıştım. Bu kadını her şeyiyle taşıyabileceksen gel"

Kerem Bursin'in O Fotoğrafını Gösterdi

Ünlü sanatçının sözleri sosyal medyada tartışmalara yol açarken birçok kullanıcıdan Hadise'ye tepki yağdı.

Eleştirilerin odağında yer alan Hadise daha sonra başka bir konuyla gündeme geldi. Bodrum'da yan yana samimi fotoğrafları çekilen şarkıcı Hadise ve oyuncu Kerem Bürsin arasındaki aşk dedikoduları bitmek bilmezken Hadise'nin paylaşımı sonrası sosyal medya yıkıldı.

Hadise'den Sosyal Medyayı Sallayan Mesaj! Ünlü Oyuncu Şaştı Kaldı!-1

Kızılcık Şerbeti'nin Kıvılcım'ı Hakkında Skandal Şiddet İddiası! Kızılcık Şerbeti'nin Kıvılcım'ı Hakkında Skandal Şiddet İddiası!

Aşk dedikodularıyla sosyal medya sallanırken Hadise, arkadaşı Kerem Bürsin'in yeni yaşını kutlamak üzere harekete geçti. Bursin'in 37. yaşını kutlamak için ilginç bir yol tercih eden Hadise Instagram hesabından, Kerem Bürsin'in yarı çıplak fotoğrafını telefonundan gösterdiği fotoğrafı paylaştı.

'Bunu Yapmış Olamazsın'

Sanatçı paylaşımına, "İyi ki doğdun arkadaşım @thebursin" notunu düştü.

Bürsin'den Hadise'ye yanıt gecikmedi:

"Bunu yapmış olamazsın" diyen Kerem Bursin şaşkınlığını gizleyemedi.

Kaynak: Haber Merkezi