Kayseri'de hafta sonu yine bazı saatler arasında tramvay seferlerinin ücretisz olacağı belirlendi. 

Süper Lig’de mücadele eden Kayserispor, cumartesi günü Kayseri’de Konyaspor ile çok önemli bir 90 dakika oynayacak. Kayserispor bu maçın hazırlıklarını sürdürürken Sarı-kırmızılılar bu zorlu maçtan 3 puanla ayrılmak istiyor.

Lig’de geçtiğimiz hafta sonu deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşan ve sahadan 3-0 mağlup ayrılan Sarı-Kırmızılılar, ateş hattına bir adım daha yaklaştı. Lig’de son 3 haftaya girilirken Kayserispor’un sahasında oynayacağı Konyaspor karşılaşması hayati önem taşıyor.

Memduh Kayserispor

Sahabiye'de Çalışmalar Ne Durumda? Başkan Büyükkılıç Açıkladı! Sahabiye'de Çalışmalar Ne Durumda? Başkan Büyükkılıç Açıkladı!

Büyükşehir’den Tramvay Jesti

Süper Lig’de Kayserispor’un iç saha maçların öncesi sonrasında tramvayı ücretsiz yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Sarı-Kırmızılılar için büyük öneme sahip olan maç öncesi ve sonrası Passolig kartı olan bütün taraftarlar tramvaydan ücretsiz bir şekilde yararlanabilecek.

Kayserispor’un hem içeride hemde deplasman maçlarını yakından takip eden ve destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Cumartesi günü 19.00’da başlayacak müsabakadan yaklaşık 2 buçuk saat önce ve müsabaka sonrasında 23.00’e kadar tramvay seferlerinin Kayserispor taraftarlarına ücretsiz olacağı belirtildi.

Kaynak: ÖZEL HABER