Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Kanal D'nin Mehmet Ali Erbil'in ekranlara döneceğini duyurmasıyla sessizliğini bozmuş ve paylaşıma hakaret içerikli bir yorum yapmıştı. Kanal D'den ünlü oyuncuya göndermeli bir cevap geldi.

Bihter'i Canlandırmıştı

Paylaşımlarıyla ve tarzıyla adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah son günlerde gündemden düşmüyor. Her hareketi olay olan Abdullah son olarak Aşk-ı Memnu'nun dijital platformunda yayınlanan uyarlamasında Bihter karakterine hayat vermişti.

Masumlar Apartmanı'ndan Aniden Ayrılmıştı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı'ndan ani bir kararla ayrılmasının ardından eleştirilerin odağı olan ünlü oyuncu aynı zamanda başarılı oyunculuk performansıyla da adından söz ettiriyor.

Bergen Filmindeki Performansıyla Çok Konuşulmuştu

Eski eşi tarafından acımasızca öldürülen sanatçı Bergen'in hikayesini konu alan filmde Bergen karakterini canlandıran ünlü oyuncu performansıyla adeta sinema dünyasını da sallamıştı.

'Ne Kadar Mal Bir Kanal'

Ünlü oyuncu bu defa başka bir konuyla anıldı. Abdullah Kanal D'yle adeta polemiğe girdi.

Kısa süre önce Kanal D'nin 'İşte parmağın sahibi geldi' başlığıyla yaptığı program tanıtımına tepki gösteren Abdullah, 'Iyy Kanal D ne kadar mal bir kanal' yorumunu yapmıştı.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki ile Gönderme Yapıldı

Oyuncunun paylaşımına Kanal D'den cevap gecikmedi.

Emniyete Götürülen Ünlü Komedyenden Açıklama Geldi! Emniyete Götürülen Ünlü Komedyenden Açıklama Geldi!

Bir dönem Kanal D ekranlarına damga vuran ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrol oyuncularından biri olduğu Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde bir sahne yayınlanarak gülücük emojisi koyan Kanal D ünlü oyuncuya gönderme yaptı.

'Aylin rahmet istedi diye yorumladım'

Yapılan paylaşım hesaba da sabitlendi. Kanalın tepkisini gören oyuncu ise 'Ya çen 1 gün çonya bana laf mı çoktun. Sabitlemiş... Aylin rahmet istedi diye yorumladım' karşılığını verdi.

Kaynak: Haber Merkezi