Kayseri’nin Bünyan ilçesinde konser vermeye gelen Lara, sahne öncesi Bünyan Belediye Başkanı’nı ziyaret etti. Halkın merakla beklediği konser bu akşam!

Kayseri İncesu'da O Gelenek Devam Ediyor! 4 Bin Kişiye Dağıtıldı! Kayseri İncesu'da O Gelenek Devam Ediyor! 4 Bin Kişiye Dağıtıldı!

Kayseri'nin Bünyan ilçesinde ‘Gençlik Şöleni’ düzenlenecek. Şölen kapsamında pop müziğinin sevilen ismi Kayserili vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşatacak. 'Adam gibi adam', 'Allah versin', 'Katmer katmer' gibi parçalarıyla müzik dünyasına damgasını vuran ünlü şarkıcı Lara hayranlarıyla Gençlik Şöleni'nde buluşacak.

Lara

Bünyan Belediyesi’nin düzenlediği ‘Gençlik Şöleni’ için Bünyan'a gelen Ünlü Sanatçı Lara, Başkan Selahattin Metin'i ziyaret etti.

Program üzerine görüşme gerçekleştirilerek röportaj verildi. Sanatçıya, ilçeye özgü el dokuması Bünyan Halısı hediye eden Başkan Metin, ‘Davetimizi kırmayarak düzenlediğimiz programda sahne almayı kabul eden değerli sanatçımız Lara hanımefendiye teşekkür ediyor, planladığımız bu güzel şölene tüm gençlerimizi bekliyoruz’ dedi.

Konser 29 Mayıs Çarşamba günü (bugün) Bünyan Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenecek. Konser öncesi bir söyleşi gerçekleştirilecek.  Konser saati 19.00'da söyleşi ise 18.00'da olacak.
 

Kaynak: HABER MERKEZİ