Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Hobi Bahçesi projesinde kura çekimi başladı. Emeklilere yönelik yapılan projede kura çekimi noter huzurunda yapılıyor.

Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi, Basketbol Sahası’nda gerçekleştirilen kura çekimi sabah erken saatlerde başladı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatlarıyla, Kayseri’deki emekli vatandaşların günlük hayatın stresinden uzaklaşmalarına ve keyifli, sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmak için kente kazandırılan hobi bahçelerinde kura çekimi bugün gerçekleştiriliyor.

Büyükşehir Belediyesi, Altınoluk Hobi Bahçesi’nde 230 adet, Beştepeler Hobi Bahçesi’nde 204 adet, Karpuzatan Hobi Bahçesi’nde 703 adet, Cırgalan Hobi Bahçesi’nde 462 adet, Selçuklu Hobi Bahçesi’nde 569 adet ve Şeker Hobi Bahçesi’nde birinci kısım 144 adet ve ikinci kısım 231 adet olmak üzere toplam 2 bin 543 adet hobi bahçesini hayata geçirdi.

45Hobi Bahcesi99

Hobi bahçesi projesinde kura çekimi heyecanı başladı

Kayserili Abdullah Gül, Parti Kuruyor! Kayserili Abdullah Gül, Parti Kuruyor!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından emekli vatandaşlara yönelik yapılan hobi bahçesi projesi yeni sahipleri bugün belli olacak.

Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi, Basketbol Sahası’nda gerçekleştiren kura çekimine birçok vatandaş katıldı. Sabah Saat 10.00'da başlayan kura çekimi Altınoluk Hobi bahçesi için gerçekleştirildi.

Kura da ismi çıkan vatandaşlar mutluluk yaşarken kurada ismi çıkmayan vatandaşlar ise üzüntülü bir şekilde salondan ayrıldı. Gün boyu devam edecek olan kura çekimi akşam saatlerinde sona ermesi bekleniyor.

Kaynak: ÖZEL HABER