Eski futbolcu Emre Aşık, Yağmur Sarnıç ile sancılı bir boşanma sürecine girmişti. Bu süreçte eski eşiyle büyük polemiklere giren Sarnıç, adeta ateş püskürdü. Paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Yağmur Sarnıç, eski eşi Emre Aşık hakkında öne sürdüğü iddialar ile adından sıkça söz ettirdi.

İntihara Kalkışan Yağmur Sarnıç'tan Emre Aşık Hakkında Skandal İddialar!

İlaç İçerek İntihara Kalkışmıştı

Sadece eski eşiyle değil birçok kişiyle polemiğe giren Sarnıç, son olarak bir video çekerek intihar edeceğini söylemişti. Artık dayanacak gücü kalmadığını söyleyen Sarnıç, "bu son videom" diyerek çocuklarına veda etmişti. Evinde antidepresan ilacı kullanarak intihar etmeye kalkışan Yağmur Sarnıç'ın ihbar üzerine evine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi yapılan Sarnıç hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Durumu iyi olan Sarnıç, skandal intihar olayının ardından eski eşi hakkında çarpıcı iddialar öne sürdü.

'Kocasına Çocuk Onun Gibi Yutturuyorlar'

Yağmur Sarnıç, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda eski eşinin kendisini aldattığını iddia ettiği bir kadının hesabını paylaşarak şu ifadeleri kullandı:

"Bu kadın, ben Emre ile evliyken Emre beni bununla aldatıyor ve kendisi de evli. Sonra hamile kalıyor ama kocasına çocuk onun gibi yutturuyorlar, çünkü Emre çocuğu hiçbir zaman istemiyor. Ama bu, onun deyimiyle sülük gibi Emre'ye yapışmış. Ha, ikisi de namussuz, orası ayrı, oraya da geleceğim. Birazdan tüm gerçekleri açıklayacağım, yayınlayacağım."

'Bu Kadında Emre'den Hamileymiş'

Başka bir paylaşımda eski eşi Emre Aşık'ın gayri meşru çocuğu olduğunu iddia ettiği bir çocuğun fotoğrafını paylaşarak, "Bu çocuğun adı Yaman, 7 yaşında ve benim kızım Elvin'le yaşıt, yani ben hamileyken bu kadında Emre'den hamileymiş, evliyken kocasını Emre ile aldatmış, hamile kalmış. Adamın da haberi yok, bunlara inanıyor. Çünkü bunlar kurumlardaki DNA raporlarıyla oynuyorlar, ama ben bunu ant olsun ki ispatlayacağım" diye konuştu.

İntihara Kalkışan Yağmur Sarnıç'tan Emre Aşık Hakkında Skandal İddialar!

'Çocuk Büyüdüğünde Senin Yüzüne Tükürecek'

Eski eşinin kendisiyle evliyken başka bir kadından çocuğu olduğunu iddia eden Sarnıç, sosyal medyadan adeta ateş püskürdü.

Ünlü Gitarist Sevgilisini Darp Etmekle Suçlanıyordu! Savunması Olay Oldu! Ünlü Gitarist Sevgilisini Darp Etmekle Suçlanıyordu! Savunması Olay Oldu!

Sarnıç, "Büşra ve Emre, ortaya çıkacak bir gerçeği istediğiniz kadar saklamaya çalışın, ayarlayacağınız kurumlar olacak elbet. Acaba bu ispatlandığında insanların yüzüne nasıl bakacaksınız, çok merak ediyorum. Mesela Büşra, senin şu an evli olduğun adam bunu biliyor, kabul ediyor, ama ya ailesi öğrenince? Evliyken kocasını başkasıyla aldatıp üstüne adamı kendi oğlu gibi kandıran sen daha neler yapmazsın. O adamın da DNA yaptırması lazım tabi senden habersiz. Malum sen Emre’yi arar ‘Bu çocuğun hayatını daha ne kadar karartacaksın ne istiyorsun bu çocuktan?’ dersin. Ama o çocuğun bunları yaşamasına sebep sensin. Çünkü metres bile olamayan, gayrimeşru çocuk doğuran bir zavallısın. O çocuk büyüdüğünde senin yüzüne tükürecek. Çünkü sen onu da babası olmayan bir adama babası gibi kandırdın, o adamı da kandırdın. Siz ikiniz tam şeytansınız” dedi.

'Başka Gayrimeşru Çocuğun Var mı Eski Kocam?'

Emre Âşık’ın kendisini aldattığını öne sürdüğü Büşra isimli kadının bir programdan karelerini paylaşan Sarnıç “Bunumu buldun beni aldata aldata daha iyisi yok muydu bir de acaba daha kaç kez aldattın beni kaç kişiyle? Mesela başka gayrimeşru çocuğun var mı eski kocam?” diyerek alay etti.

'Müge Anlı'ya Çıkalım Beraber Var mı Cesaretin?'

 Sosyal medyadan skandal iddialarına devam eden Sarnıç “Koşun koşun şunun canlı yayınını izleyin nasıl korkmuş bide aslanlar gibiymiş, kocamın altına yatarken de aslan mıydın?  Hadi gel yarın Müge Anlı'ya çıkalım beraber var mı cesaretin? Beni tutuklatacakmış bak hele beni tanımayana bak kocama üzülüyormuş bide, kız o sana üzüyormuş bak bakalım senden kurtulmak için uğraşmış adam sülük seni sülük hala konuşuyor, yüzsüz emreyle kayıtlarını koyarsam ne bok yiyeceğini düşündün mü?” diyerek isyan etti.

Kaynak: Özel Haber