Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü aranan şahıslara yönelik operasyonlarına devam ediyor. İl genelinde bir çok noktada başarılı operasyonlar gerçekleştirerek, şehrin huzur ve güvenliğini sağlama görevini başarıyla yerine getiren Kayseri polisi, başarılı bir operasyon daha gerçekleştirdi. Hakkında kesinleşmiş hapis cezası olan ve bir süredir polisten kaçarak saklanan şahsı yakalamak için operasyon başlatıldı. İzini kaybettireceğini düşünen şahsın kullandığı yöntem işe yaramadı.

Kayseri’de Bayramlaşmaya Giden 7 Yaşındaki Çocuk 9. Kattan Düştü Kayseri’de Bayramlaşmaya Giden 7 Yaşındaki Çocuk 9. Kattan Düştü

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmada, araç kurşunlama olayına karışan C.D. (30), daha fazla kaçmayı başaramadı, sahte kimlikle giriş yaptığı otelde yakalandı. ‘Kasten öldürme’ ve ‘bilişim sistemleriyle dolandırıcılık’ suçlarından 19 yıl kesinleşmiş hapis cezası da bulunan C.D. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Polis ekipleri tarafından yakalanan C.D. cezaevine teslim edildi.

Kaynak: İHA