İstanbul’un Fatih ilçesinde bir motosiklet sürücüsünün yaşadığı kaza görenleri hayrete düşürdü. Seyir halinde giderken araç takip mesafesini doğru ayarlayamayınca, motosiklete arkadan çarptı. Başka bir motosiklet sürüsücüsünün ‘İyi misin’ sorusuna gülerek cevap veren genç, “Annem zaten, paylaş ağabey, rezilliği gördün mü?” dedi. Aldığı cevap karşısında kendisini tutamayarak kahkaha atan sürücünün kask kamerası o anları kaydedildi. 

Kahkaha Attıran Kaza! Böylesi Görülmedi! (1)

Fenerbahçelilere Hakaretler Savuran Ünlü Astrolog Hakkında Soruşturma Başlatıldı! Fenerbahçelilere Hakaretler Savuran Ünlü Astrolog Hakkında Soruşturma Başlatıldı!

Yardım etmek için gelen sürücü, “Ama kaskını bağla bak. Annen de olsa vuruyormuş bak” sözleri üzerine kaskını bağlayan gencin telefonu çaldı. Arayanın babası olduğunu görünce, “Şimdi de babam arıyor. Hissetti galiba” diyen motosikletli genç gülerek motosikletiyle yoluna devam etti. Yaşanan bu ilginç anlar yardıma gelen motosikletlinin kask kamerasına yansıdı.

Kahkaha Attıran Kaza! Böylesi Görülmedi! (2)

Kazada herhangi bir yaralanma ve maddi hasar olmazken yaşanan diyaloglar herkesi güldürdü. Sosyal medyada en çok izlenen videolar arasına giren video, binlerce kez paylaşıldı.

Kaynak: İHA