“Aşk-ı memnu”, “yaprak dökümü”, “yargı”, “Fatmagül’ün suçu ne?” gibi ekranlara damga vuran dizilerin yayınlandığı Kanal D başarılı bir diziye daha imza attı. Ekranların sevilen dizilerinden Taş Kâğıt Makas yayınlanan her bölümüyle izleyenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Dizide her bölüm gerilimin daha da yükseğe tırmandığı görülüyor. Yayınlandığı günden beri konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla ekranlara gelen dizideki olaylar seyirciye “Taş Kâğıt Makas resmen Dallas’a döndü” dedirtti.

Kanal D’de Gerilim Tırmanıyor! O Dizi Resmen Dallas'a Döndü!

 Başrollerinde Ekin Koç, Ozan Güven, Burak Yörük, Hande Ataizi gibi isimlerin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan ve Volkan Keskin oturuyor. Aynı zamanda Taş Kâğıt Makas Kore yapımı, Remember: War Of The Son adlı diziden uyarlanarak seyirciyle buluştu. 

Kanal D’de Gerilim Tırmanıyor! O Dizi Resmen Dallas'a Döndü!-1

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi "Taş Kâğıt Makas: Hayatın Oyunu", yine heyecan dolu bir bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. Dizi, bu hafta Burak Yörük’ün hayat verdiği Fecir karakterinin yaptıklarıyla gündeme gelirken aynı zamanda bir zamanlar "Arka Sokaklar" dizisinin çocuk oyuncularından biri olan Yüsra Geyik’in oynadığı Rüya karakteri de diziye damga vurdu. 

Kanal D’de Gerilim Tırmanıyor! O Dizi Resmen Dallas'a Döndü!-2

Mahkeme salonunda yaşananlar seyirciyi ekran başına kilitlerken Rüya, mahkemede tanıklık ederek olay gecesi mekâna döndüğünü itiraf etti ve yaşananları anlattı. Rüya'nın ifadeleri sonrasında Fecir serbest bırakılırken, Azad tutuklu yargılanacak tek şüpheli olarak kaldı.

Kanal D’de Gerilim Tırmanıyor! O Dizi Resmen Dallas'a Döndü!-3

Ünlü Şarkıcı Oyunculuğa Soyundu! O Dizide Rol Alacak! Ünlü Şarkıcı Oyunculuğa Soyundu! O Dizide Rol Alacak!

Ekin Koç’un hayat verdiği dizinin başkarakteri Umut’un Fecir ile yaptığı anlaşmada verdiği sözü tutması ile dizide yeni bir dönemin başlangıcını olduğu gösterildi. 

Kanal D’de Gerilim Tırmanıyor! O Dizi Resmen Dallas'a Döndü!-4

Umut, Azad'ın serbest bırakılması karşılığında babasının tahliye sözünü aldı ve Harun Yakar'ın işten çıkarılmasını sağladı.
Dizide Umut Tanrıkulu dönemi başlarken dizinin başında zayıf bir karakter olan Umut’un gittikçe güçlenmesi seyirciyi heyecanlandırdı. 

Kanal D’de Gerilim Tırmanıyor! O Dizi Resmen Dallas'a Döndü!-5

Aynı zamanda babası suçsuz yere yargılanan Umut babasının kurtuluşuna yavaş yavaş yaklaştı. Kendi yöntemleriyle çözmeye başladığı bu dönemde dizi adalet ile adaletsiz arasındaki çizgiyi net bir şekilde izleyicilere gösteriyor. 

MF Yapım'ın imzasını taşıyan "Taş Kâğıt Makas: Hayatın Oyunu” her çarşamba Kanal D'de izleyici ile buluşmaya devam ediyor. 

Kaynak: Haber Merkezi