Kanal D ekranlarında yayımlanan Yalan dizisi hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Dizinin yeni sezonda yayınlanıp yayımlanmayacağı merak ediliyordu. Beklenen haber geldi.

Kanal D'yi Sallayacak Final Depremi!  O Dizinin Fişi Çekilecek mi?-1

Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Atakan Hoşgören, Serra Pirinç, Özge Borak gibi başarılı oyuncuları aynı kadroda buluşturan Yalan dizisi yaz sezonuna damga vurmuştu. İddialı konusu ve karakterleriyle dikkat çeken dizi büyük umutlarla başladığı ekran macerasına devam edecek mi etmeyecek mi belli oldu.

Kanal D'yi Sallayacak Final Depremi!  O Dizinin Fişi Çekilecek mi?

Hayranları Sevindiren Haber Geldi

Birçok TV kanalı yaz sezonunda dizi yayınlamama kararı almıştı Kanal D bu kuralı delip geçti ve yaz ayına damga vuran Yalan dizisiyle ekranlara merhaba dedi. Kanal D ekranlarında yayımlanan Yalan dizisinin reytinglerinin iyi gitmesi neticesinde yeni sezonda da devam edeceği ortaya çıktı.  Ekran yolculuğuna devam edecek olan dizinin hikâyesinde önemli gelişmeler yaşanırken, şimdiye kadar yayınlanan 3 bölümde iyi reytingler elde edildi.

Kanal D'yi Sallayacak Final Depremi!  O Dizinin Fişi Çekilecek mi?-2

Kayserili Ünlü İsimden Olay Yaratan 15 Temmuz Yorumu! Hayırdır Ne Selası Okunuyor? Kayserili Ünlü İsimden Olay Yaratan 15 Temmuz Yorumu! Hayırdır Ne Selası Okunuyor?

Yalan dizisinin, heyecan dolu yeni bölümleriyle yaz boyunca Kanal D’de ekrana gelmeye devam edeceği de duyuruldu. Bu da izleyicileri bir hayli memnun etti.

Kaynak: Haber Merkezi