Müge Anlı ve Tatlı Sert programında Türkiye'nin gündemine oturan bir üvey baba skandalı yaşandı. Kayıp olan üvey kızlarını aramak üzere Müge Anlı ve Tatlı Sert programına çıkan Selahattin Yalnız'ın (63) 10 yıl boyunca 2'si engelli 3 kıza cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıkmıştı. İğrenç olayın ortaya çıkmasının ardından polis ekipleri devreye girdi. Yalnız, polisteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı.

Kayıp Kızları Aramak İçin Müge Anlı'ya Çıkan Sapık Üvey Baba Tutuklandı!

Kendisine İftira Atıldığını İleri Sürdü

Ortaca'nın Ekşiliyurt Mahallesi'nde bahçıvanlık yapan Selahattin Yalnız, birlikte yaşadığı kadının kızları F.T.B. (24) ve B.D.'nin (18) 17 Mayıs'ta evdeki paralarla kaçtığını ileri sürerek, bulunmaları için 29 Mayıs günü Müge Anlı ve Tatlı Sert programına katıldı. Kayıp olduğu belirtilen 2 kız ise dün programa çıktı. F.T.B. ve B.D., diğer kardeşleriyle Selahattin Yalnız'ın cinsel istismarına uğradıklarını söyledi. Yalnız ise 2 kızın kendisine iftira attığını ve uyku ilacı içirdiklerini ileri sürdü.

Kayıp Kızları Aramak İçin Müge Anlı'ya Çıkan Sapık Üvey Baba Tutuklandı!-2

'Dördünüz Benim Karım Olacaksınız'

Yıllardır üvey babaları tarafından cinsel istismara maruz kaldıklarını programda anlatan F.T.B., "14 yaşından beri bu adam bize tecavüz ediyor. Satırla saldırıyordu, dövüyordu. 'Sizin derinizi yüzerim, dördünüz de benim karım olacaksınız' diyordu. Bunlar annemin gözünün önünde yapılıyordu" dedi. Selahattin Yalnız ise asıl mağdurun kendisi olduğunu anlatarak, "Böyle bir şey yapmadım. Cinsel istismar videoları bize de geldi. Biz konuştuk, anlaşmaya çalışıyoruz. Ne anlatayım? Beni uyutup yaptıklarını mı? Uyutarak istediklerini yaptılar" diye konuştu.

Ünlü Oyuncudan Arda Güler'e Destek! O Vasat Gidecek! Ünlü Oyuncudan Arda Güler'e Destek! O Vasat Gidecek!

Kayıp Kızları Aramak İçin Müge Anlı'ya Çıkan Sapık Üvey Baba Tutuklandı!-4

Vatandaşlar Linç Girişiminde Bulundu

Kızların programda anlattıklarını ihbar kabul eden savcılık harekete geçti. Polis, Selahattin Yalnız'ı evinde gözaltına alarak, sağlık kontrolünün ardından geniş güvenlik önlemi altında dün Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirdi.

Yalnız'ın emniyet binasına getirileceğini öğrenen vatandaşlar ise çevrede toplanarak tepki gösterdi. Şüpheliyi linç etmek isteyenler, polis ekipleri tarafından engellendi. Bu anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Birlikte Yaşadığı Kadın Serbest Bırakıldı

Polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Selahattin Yalnız, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Birlikte yaşadığı Fitnat Ertekin ise serbest bırakı

Kaynak: DHA