Kayseri'de Hobi Bahçelerine Zam Geldi! Yeni Fiyatı Ne Kadar Oldu? Kayseri'de Hobi Bahçelerine Zam Geldi! Yeni Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Yerel seçimler kapsamında Kayseri’ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erkilet Havalimanı’nda down sendromlu çocuklar tarafından karşılandı. Büyük bir ilgiyle karşılanan Erdoğan, Cumhuriyet Meydan’ın da önceden düzenlemesi yapılmış miting alanına getirildi. Kayseri’de olumsuz hava şartları ve hafta içi mesai saatlerine rağmen yerel seçimler kapsamında düzenlenen  miting alanını vatandaşlar doldurdu.

Ak Parti Kayseri Mitingi2

Kayseri Ak Parti Mitingi ’ne Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, , Kayseri Ak Parti Milletvekili Murat Cahid Cıngı, Kayseri MHP Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri Ak Parti Milletvekili Ayşe Böhürler, Kayseri MHP Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Memduh Büyükkılıç olmak üzere ilçe belediye başkan adayları parti üyeleri ve vatandaşlar katılım sağladı.

Ak Parti Kayseri Mitingi3

Kayseri Ak Parti Mitingine, Olumsuz hava şartları, havanın yağmurlu ve rüzgârlı olması aynı zamanda düzenlenen mitingin hafta içi mesai saatlerinde olmasına rağmen vatandaşlar Cumhur başkanını yalnız bırakmadı.  Yaklaşık olarak 12 bin kişinin katıldığı Kayseri AK Parti mitinginde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının ardından son buldu.

Muhabir: Metehan Özgür