Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından düzenlenecek olan Çevrefest etkinliğinde Kayseri'den Büyükşehir Belediyesi yer alacak.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 5-9 Haziran 2024 tarihleri arasında Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Ankara Millet Bahçesi’nde düzenlenecek olan Çevrefest etkinliğinde Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin de yerini alacağını duyurdu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın önderliğinde şehirde mevcut hizmetlerin sürdürülebilirliğine ve bu hizmetlere yenilerini ekleyerek Kayseri’ye hizmet etmeye devam ediyor.

Çevrefest Etkinliklerine Kayseri Büyükşehir Belediyesi'de Olacak

Sinan Ateş’in Ablası Selma Ateş’i Takibe Alanlarla İlgili Yeni Gelişme… Sinan Ateş’in Ablası Selma Ateş’i Takibe Alanlarla İlgili Yeni Gelişme…

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, bir taraftan kenti daha yaşanabilir bir hale getirmek için çevreci projelere imza atarken, diğer taraftan çevre dostu etkinliklerde yer aldıklarını kaydetti.

Başkan Büyükkılıç, 5-9 Haziran 2024 tarihleri arasında Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Ankara Millet Bahçesi’nde düzenlenecek olan Çevrefest etkinliklerine Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin de katılım göstereceğini duyurdu.

Cevrefest55

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nca Ankara Başkent Millet Bahçesi'nde "Hepimizin bir dünyası var" temalı "Çevrefest" isimli festivalde yer alacaklarını vurgulayan Büyükkılıç, “Ankara’daki Çevrefest’te, şehrimizi, zenginliklerini ve Kayseri Büyükşehir Belediye’miz, çevreci yatırımlarını ve iyi uygulamalarını tüm katılımcılara örnek olması bakımından tanıtma imkânı bulacaktır” şeklinde konuştu.

Çevre Haftası kapsamında gerçekleşecek etkinlikler, söyleşiler, atölye çalışmaları, kitap fuarının yer alacağı Çevrefest, 9 Haziran tarihine kadar sürecek.

Muhabir: KURUM BÜLTENİ