Kayseri'de göreve başladıktan sonra kent genelindeki huzur operasyonlarına ağırlık veren Kayseri Emniyet Müdürü Atanur Aydın, emniyetteki birimleri tek tek gezerek Kayseri için brifing aldı. Kayseri'ye hizmet için 7/24 hizmet etmeye başlayan Aydın, haftasonu mesaisinde şehitlik ziyareti, birim ziyaretleri ve Kayserispor maçına gitti.

Atanur Aydın Göreve Hızlı Başladı
Göreve başlayalı bir hafta bile olmadan Kayseri'de gerçekleştirdiği huzur uygulamaları ve göçmenler üzerindeki kontrolleri artırarak adından söz ettirmeye başlayan  Atanur Aydın haftasonu polis şehitliğini ziyaret etti. Şehit mezarlarını tek tek dolaşan Atanur Aydın, mezarı başında yas tutan şehit yakınlarıyla da yakından ilgilendi.

Çevik

Birimlerden Brifing Alıyor
Aydın, haftasonu mesaisine Kayseri Emniyet Müdürlüğü Özel Hareket Şube ve Çevik Kuvvet Şubesindeki polisleri ziyaret ederek başladı. Kendisi de iyi bir özel harekatçı ve terör uzmanı olan Aydın, birimin çalışmaları hakkında bilgi aldı. personelle tek tek ilgilenerek sohbet etti. 

Şehitlikt

Şehit Polislere ve Yakınlarına Vefa!
Öğleden sonra Kayseri polis şehitliğine giden Atanur Aydın, 2014 yılında görevli olduğu Muş ilinden Akara'ya görev için giderken Kırşehir'de trafik kazası şehit olan Kayserili Şehit Polis Resul Erdal Aydemir için düzenlenen mevlid proğramın katıldı. Şehidin yakınlarıyla bir süre sohbet eden Aydın aileye başsağlığı diledi. Şehitlikte duygulu anlar yaşayan Aydın şehit polisin yakınlarına teselli verdi, yalnız olmadıklarını hatırlattı.

Emn

Kayserispor'un Yeni Tarfatarı!
Kayseri Emniyet Müdürü Atanur Aydın Pazar günü oynanan Kayserispor-Hatayspor futbol müsabakasını tirübünden izledi. Maç öncesi halkın ilgisini gören Aydın, güler yüzüyle vatandaşların ilgisine karşılık verdi. Sıcak ve samimi yaklaşımıyla halkın sempatisini kazandı. Kayserisporlu seyircilerle yakından ilgilendi.

Kayseri'de Kurban Bayramı Öncesi Besicilere Müjde Kayseri'de Kurban Bayramı Öncesi Besicilere Müjde

Aydın

Kayseri'yi tanımayan çalışan Atanur Aydın, Kayserispor'un kendi sahasında berabere kaldığı maçta oynanan futboldan daha çok çevreyi takip ettiği görüldü. Sakin tavırlarıyla dikkat çeken Aydın, taraftarlar üzerinde Kayseri insanını ve toplum hareketlerini analiz etmeye çalıştı. Toplum olaylarında iyi bir gözlemci olduğu bahsedilen Atanur Aydın'ın kısa sürede Kayseri insanını ve toplum hareketlerini çözerek kentteki huzur düzenini sağlayacağı kulislerde konuşulmaya başllandı bile...

Editör: Ahmet Bolat