Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, Rektör danışmanı ve İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Sena Kösedağ Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanlığına yeniden seçilen Metin Kösedağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Altun 3

Ziyarette konuşan KGC Başkanı Metin Kösedağ ziyaretlerinden dolayı Rektör Prof. Dr. Fatih Altun’a teşekkür ederek, ERÜ ile birlikte KGC’nin her zaman koordineli çalışmalar yürüttüğünü belirtti.

Hacca Giden Hacılar Kaçırıldı Mı? Yeni Fahire Kara Olayları Mı Yaşanıyor Hacca Giden Hacılar Kaçırıldı Mı? Yeni Fahire Kara Olayları Mı Yaşanıyor

Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, başkanlık görevlerinde yeniden seçilen Metin Kösedağ ve Yönetim Kuruluna başarılar diledi. Rektör Altun; ‘Erciyes Üniversitesi olarak, şehrimizin dinamikleri olan paydaşlarımız ile beraber hareket etmekten yanayız. Bilimsel faaliyetlerimizde aldığımız başarıların duyurulmasında sağ olsun, Kayseri Basını her zaman bizlerin yanında. Biz bu desteği de güçlü olarak hissediyoruz. Bu bağımızın da daha da güçlenmesinden yanayız. Üniversite olarak toplumdan uzak değil, toplum ile her zaman beraber hareket etmek isteyen, ülkesine ve şehrine her zaman katkı sağlayan bir üniversiteyiz’ açıklamalarında bulundu.

Kaynak: İHA