Baki Ersoy, Bu Defa Çok Sert Konuştu Tek Tek Saydı: Şuursuz Adamlar! Baki Ersoy, Bu Defa Çok Sert Konuştu Tek Tek Saydı: Şuursuz Adamlar!

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, 31 Mart tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimleri sonrasında MHP’li belediye başkanları ve meclis üyeleri ile ilk grup toplantısını düzenledi.

Düzenlenen ilk grup toplantısında, Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir, Bünyan Belediye Başkanı Selahattin Metin, Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım ve belediyelerin meclis üyeleri yer aldı.

Gerçekleştirilen toplantı da Başkan Seyit Demirezen, ilçe belediye başkanlarını çalışmalarında başarılar diledi. Hizmet dolu bir 5 yıl geçirmelerini belirten Başkan Demirezen, “31 Mahalli İdareler Seçimlerini artık geride bıraktık ve yeni döneme Bismillah dedik. Vatandaşa hizmet sürecinde doğruya doğru, yanlışa yanlış diyeceğinizden şüphem yok. Yeni dönemde ilçelerimizi ve şehrimizi daha iyi bir noktaya taşımak adına yapacağınız her çalışmada Milliyetçi Hareket Partisi her zaman yanınızdadır. Vatandaşımız için hizmet dolu bir 5 yıl geçirmenizi diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.

 

Kaynak: Haber Merkezi