Kayseri'de 4 ayrı grupta 38 takımın katılımı ile oynanan Kayseri U-11 Futbol Ligi Süleyman Özçınar Sezonu grup maçları tamamlanırken ilk iki sırayı alan takımlar Play-Off maçı oynayacak.

Bu sezon rekor bir katılımın yaşandığı Kayseri U-11 FutbolLigi, 38 takımın katılımı ile 4 ayrı grupta oynandı. Ligin son hafta maçları Cumartesi günü yapıldı. Gruplarında ilk iki sırayı alan toplam 8 takım Play-Off oynama hakkı elde etti.

Ali Çamlı: Bilal Bayazıt, Aylton Ve Miguel Cardoso’ya Teklifler Var! Ali Çamlı: Bilal Bayazıt, Aylton Ve Miguel Cardoso’ya Teklifler Var!

Play-Off'a Kalan 8 Takım Belli Oldu

Klasman grubu maçları sonunda A Grubu’nda Kocasinan Şimşekspor ile Argıncıkspor, B Grubu’nda Zeki Akparlarspor ile Fatih Yurtspor, C Grubu’nda Talas Anayurtspor ile Kayseri Şekerspor, D Grubu’nda ise Bellona Kayserispor ve Talasgücü Belediyespor takımları Play-Off oynama hakkı elde etti. Klasman grubu maçlarının tamamlanmasından sonra Play-Off eşleşmeleri de belli oldu. Hafta sonu oynanacak ve programı açıklanacak olan Play-Off eşleşmeleri ise şu şekilde gerçekleşti:

Talasgücü Belediyespor-Kocasinan Şimşek
Zeki Akparlarspor-Kayseri Şekerspor
Bellona Kayserispor-Argıncıkspor
Talas Anayurtspor-Fatih Yurtspor

Muhabir: İHA