Kayseri’de Boyçelik’in destekleriyle 35’incisi açılan Erva Spor Okulları Projesi’nde konuşan Vali Çiçek, ‘Boyçelik’in parası da bereketli, olduğu hayır işleri de hep başarıyorlar, Boyçelik Erva Spor Okulu Talas’a çok yakıştı’ dedi. 

Boyçelik Ervaa

Kayseri Valiliği tarafından hayata geçirilen ve 35’incisi açılan Boyçelik ERVA Spor Okulu, Kayseri protokolünün katılımıyla Talas ilçesi Mevlana Mahallesi Tarif sokakta düzenlenen törenle hizmete açıldı. Burada konuşan Vali Gökmen Çiçke, Her mahallede bir spor okulu açacağız. Hiçbir gencimizi sahipsiz bırakmayacağız. Gençlerimiz mahallelerinde hemen evlerinin yanı başındaki spor okullarına gidecekler. Ve spor okullarındaki her şey ücretsiz olacak. Kıyafetlerinden yapacakları gezilere kadar hepsi büyükleri tarafından karşılanacak ve Kayseri'de bir spor ordusu ortaya çıkarılacak diye bir söz verdik. İşte bugün 35’incisini açıyoruz 35 tane spor okulumuzda 8 bin 500 öğrencimiz eğitim görüyor’ dedi.

Erva Erva

‘Önemli Tuzaklar Kuruluyor’

Vali Çiçek, gençlere tuzak kuranların karşısında durduğunu belirterek, ‘Geldiğimiz günden beri de söylüyorum. Gençlerimiz üzerinde gerçekten önemli tuzaklar kuruluyor. Önemli Oyunlar oynanıyor. Gençlerimiz zehirlenmek istedi. Onlar maalesef zehirle tanıştırılmak isteniyor. Ama bunun karşısında aslanlar gibi duran kolluk kuvvetlerimiz var. Gençlerimize tuzak kurmak isteyenleri tuzaklarını yerle bir ettikleri gibi onlara devletin demir yumruğunu gösterip onları ait oldukları yerlere hapishanelere, alıyorlar’ diye konuştu.

‘Bir Anda Bizi Karıştırmak İstediler’

Kayseri’de yaşanan toplumsal olaylara değinen Vali Çiçek, ‘Bakın gördük. Bir anda bizi nasıl karıştırmak istiyorlar. Bir anda bu memleketimizin huzurlu semalarını nasıl kanatıyorlar? Biz gençlerimizi spor salonlarında istiyoruz. Gençlerimizi sanat okullarında istiyoruz. Gençlerimizi başarılarla O yüzden bu projeyi çok önemsiyorum. Bu projenin özellikle Talas'ta olması çok önemlidir. Çünkü Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın büyük bir mücadele veriyor’

‘Özellikle Alparslan Ertekin Bey’i ziyaret ettiğimde dedim ki, ya Erciyes Holding özellikle sizin CEO’luğunuzdan itibaren Kayseri'de olmadığı hayır işi yok. Bir de parası da bereketli. Olduğu hayır işleri de hep başarıyorlar. Kendisi de sporcu kimliği olan, sporu çok iyi bilen, geçmişinde de sporla ilgili genel müdürlükler yapmış olması da beni biraz cesaretlendirdi’

Deprem Uzmanlarından İki İlden Geçen Fay Hattı Hakkında Kritik Açıklama! Deprem Uzmanlarından İki İlden Geçen Fay Hattı Hakkında Kritik Açıklama!

Erva Boy

Boyçelik Erva Spor Okulu Talas’a çok yakıştı

Vali Çiçek sözlerine şöyle devam etti, ‘Burası şimdi caminin altı ama büyük para da harcandı. Öyle değil mi? Baki Ertekin Bey dedi ki eğitimin olduğu yerde, sporun olduğu yerde Erciyes Holding’in olmaması düşünülemez. Alparslan Baki Ertekin, ‘bu Boyçelik genel müdürüne yakışır’ dedi. Boyçelik Genel Müdürü de iş birliği içerisinde, Alparslan Baki Ertekin'in verdiği bütçeyi de biraz aştık. Muhteşem bir yer haline getirdik. Boyçelik Erva Spor Okulu Talas’a çok yakıştı’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: ÖZEL HABER