Kayseri'de, 6 ay süreyle ihaleyle alınacak çorbanın dağıtımının yapılacağı yerler belirlendi. Erciyes Üniversitesi Kampüsü, Abdullah Gül Üniversitesi Kampüsü, ve diğer birçok önemli noktada çorba dağıtımı gerçekleştirilecek.

Kayseri Belediyesi, çorba dağıtımı için açılacak ihale süreci hakkında bilgi verdi. İhalenin detayları ve katılım koşullarıyla ilgili bilgiler kamuoyuyla paylaşıldı.

Çorba dağıtımının, kentteki üniversite kampüsleri, kütüphaneler ve liseler gibi önemli noktalarda yapılacak olması, sosyal hizmetlerin geniş bir yelpazede sunulmasını sağlayacak. Bu adımın, özellikle eğitim kurumları ve kamu hizmeti sunan merkezlerdeki ihtiyaç sahiplerine destek olması bekleniyor.

Kim Milyoner Olmak İster'de Fenerbahçelileri Kızdıran Cevap! 'Kırmızı' Dedi Kim Milyoner Olmak İster'de Fenerbahçelileri Kızdıran Cevap! 'Kırmızı' Dedi

Yeni ihale sürecinin başlamasıyla birlikte, çorba dağıtımının etkili bir şekilde organize edilmesi ve toplumun ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalar devam edecek.

İhale 20 Haziran 2024 saat 11.00'da Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı'nda yapılacak.

Editör: Ülkü Şimşek