Kayseri’de 6 yıldır kayıp adam tren raylarının kenarında bulundu. Ailesi tanınmaz halde bulunan talihsiz adamı üzerinde fosilleşmemiş bir eşyadan teşhis etti.

Kocasinan İlçesi Boğazköprü mahallesinde 6 yıldır kayıp olan yaşlı adamım ceset kalıntıları bulundu. Ailesi 6 yıl önce evden çıkan ve bir daha geri dönmeyen babaları hakkında kayıp duyurusunda bulundu. Emniyet güçleri her yerde yaşlı adamı arıyordu.

Vahşi Hayvanlar Cesedini Parçalamış

Boğazköprü ve Molu Mahalleleri arasında tren yolu raylarının kenarında otların arasında bulunan erkek cesedi tanınmaz haldeydi. Kıyafetleri dahi çürümeye yüz tutmuş olan yaşlı adamın cesedinin vahşi hayvanlara yem olduğu sanılıyor. Cesetten geriye sadece kemikleri ve ölmeden önce giydiği kıyafetleri kaldı.

6 Yıldır Kimse Bulamadı

Öldükten sonra tren raylarının kenarına bırakıldığı sanılan yaşlı adamın cesedinin bulunduğu bölgenin, insanlar tarafından fazla kullanılmıyor olması nedeniyle 6 yıldır bulunamadığı bildirildi. Cesetten geriye kalan kalıntılar şans eseri bölgeye keşif için giden işçiler tarafından fark edildi. Otlar arasında insan kemikleri ve kıyafeti gören işçiler durumu ihbar etti.

Ailesi teşbihinden teşhis etti

Yaşlı adamı ailesi yanından ayırmadığı tespihi sayesinde teşhis etti. Edinilen bilgiye göre; yaşlı adamın öldükten sonra tren raylarının kenarına bırakıldı ve otların arasında gizlendiği öğrenildi.

Kayseri’de Gençlerin Esrarengiz Ölümü Aydınlandı! Kayseri’de Gençlerin Esrarengiz Ölümü Aydınlandı!

Yaşlı adamı ölüm sebebi için soruşturma başlatan savcılık, cesetten geriye kalan parçaları incelemek için laboratuvara götürdü. Aile babaların akıbetini öğrenmek için bekliyor.

Editör: Ahmet Bolat