Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde hem yatırımcıları hem konut sahibi olmak isteyenleri sevindirecek bir haber geldi. Mülkiyeti Melikgazi Belediyesi’ne ait olan 27 adet daire ve 2 adet iş yeri ihale ile satılacak. İhale ile ilgili detaylar belli oldu. 

İhale Detayları!
Melikgazi Belediyesi, 27 adet daire ve 2 adet iş yeri için yüzde 25 peşinat ve 36 ay vade farksız taksit imkanı ile ihale gerçekleştirecek. Mülkiyeti Melikgazi Belediyesi’ne ait olan Kazım Karabekir, Anbar Mahallesi’nde 27 adet daire ve Battalgazi Mahallesi’nde 2 adet iş yerinin satışı için 17 Temmuz Çarşamba günü saat 15.00’te Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleşecek açık teklif usulüyle ihale düzenleyecek. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, "Melikgazi Belediyesi olarak siz değerli hemşehrilerimize birçok projeyi kazandırıyoruz. Bu çerçevede kentsel dönüşüm de Melikgazi Belediyesi’nin en kuvvetli olduğu, en başarılı projelerin uygulandığı yerlerden birisi. 6 farklı bölgede kentsel dönüşüm çalışmaları yürütüyoruz ve bu kapsamda ürettiğimiz dairelerin bir kısmını da siz değerli hemşehrilerimize sunuyoruz, satıyoruz. 17 Temmuz 2024 Çarşamba günü 27 adet daire ve 2 adet dükkandan oluşan bir ihale ile yine sizlerin karşısındayız.

Kayseri’de Büyük Fırsat! 27 Daire 2 İş Yeri İhale Edilecek! 22

Eğer daire sahibi olmak isteyen kardeşlerimiz varsa bu fırsatı kesinlikle kaçırmasınlar. Faizsiz, 36 ay eşit taksit ödemeli, artış olmadan, yüzde 25 peşinatla daire sahibi olmak isteyen kardeşlerimizi bu ihaleye bekliyoruz. Finans açısından çok kolay, çok rahat alınabilecek çok güzel dairelerimiz. Dolayısıyla Kazım Karabekir ve Anbar Mahallerimizde sizlerin beğenisine sunacağımız dairelerin ve Battalgazi Mahallesinde bulunan iş yerlerinin ihalesine hepinizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

AKP’li İsimden Şok Eden EYT Yorumu: 85 Milyon Erken Emekliliğin Bedelini Birlikte Ödeyeceğiz Dediler AKP’li İsimden Şok Eden EYT Yorumu: 85 Milyon Erken Emekliliğin Bedelini Birlikte Ödeyeceğiz Dediler

Ayrıca Başkan Palancıoğlu, yatırımcılar için büyük bir fırsat sunulduğunu belirterek  ihale detaylarını öğrenmek ve daha fazla bilgiye ulaşmak isteyen vatandaşların www.melikgazi.bel.tr internet adresini ziyaret ederek bilgi alabileceklerini de söyledi.

Kaynak: Kurum Bülteni