Kadınların Vazgeçemediği Kozmetik Markasına Şok Soruşturma! Kadınların Vazgeçemediği Kozmetik Markasına Şok Soruşturma!

Kayseri’de iş arayan vatandaş, istihdam ofisinde iş buluyor. Tomarza’da 68 kişiye iş imkanı sağlandı.

Kayseri’de Vali Gökmen Çiçek tarafından başlatılan Kayseri İstihdam Fuarı’nda İşverenler ile iş arayanlar bir araya geldi.Tomarza Belediyesi, resmi sosyal medya platformlarından duyuru yaparak 68 kişye iş imkanı sağlandığını duyurdu.

Tomarza Belediyesi yaptığı duyuruda, ‘Tomarza Belediyesi’nin ilçemizde ki işsizlik sorununu çözüme kavuşturmak için hayata geçirdiği Tomarza Belediyesi İstihdam Merkezi 68 kişiye istihdam imkanı sağladı. İş arayan vatandaşları özel sektör ile bir araya getirerek istihdam sürecine ve ilçemizde işsizlik sorununa çözümler sunmak için hizmet veren Tomarza Belediyesi İstihdam ofisi ilçemizde vatandaşların iş arayışlarındaki odak noktası oldu.

Belediye Başkanımız Sn. Osman KOÇ’un talimatıyla oluşturulan istihdam ofisine iş başvurusu yapan vatandaşlarımıza Kayseri Valimizi Sn. Gökmen ÇİÇEK’in ‘İşimiz İstihdam, Gücümüz Kayseri’ sloganıyla başlattığı ve Kayseri Valiliği himayesinde gerçekleştirilmiş olan Kayseri İstihdam Fuarı’nda İşverenler ile iş arayanları Belediye Başkanımız bir araya getirdi Belediye Başkanımız yaptığı açıklamada; Kayseri Valimize bu imkanı sağladığı için teşekkür ediyorum, İlçemizdeki işsizlik sorununu gidermek için oluşturduğumuz istihdam ofisimize bu güne kadar 165 kişi başvuruda bulundu ekibimizle birlikte başvuru yapan vatandaşlarımızın çalışma şartları göz önünde bulundurularak 68 kişiye iş imkanı sağladık ve 28 hemşehrimize de bulduğumuz işlere kendi şahsi sebeplerinden dolayı işe başlamamışlardır, Tomarza Belediyesi olarak bizlerde işe başlayan arkadaşlarımız için işe gidiş gelişlerinde servis imkanı sağlayarak yardımcı olduk’ dedi.
 

Kaynak: HABER MERKEZİ