Kayseri’nin son yıllardaki turizm atağı sayesinde bir çok ilçede yeni gezi noktaları oluştu. Yahyalı, Develi, Tomarza ve bir çok ilçenin ardından Bünyan da, turizm destinasyonları oluşturuyor. Son yıllarda turizm gözde mekanlarına bir yenisi daha eklendi.

Macera ve Heyacanın Yeni Adresi!

Bünyan’da da yerli ve yabancı turistlerin uğrak olmaya aday, bir proje hayata geçiyor. Macera ve heyecanın yeni adresi Bünyan olacak. Maceraperestlerin merakla beklediği ‘Macera Yolu’ projesi, Kayseri Valiliği ve Bünyan Belediye Başkanlığı işbirliği ile başladı.
Bünyan’a gelen ziyaretçilere ve ilçe sakinlerine zaman geçirecekleri, macera, heyecan, adrenalin, gerilim ve korku duygularını bir arada yaşayabileceği bir mekan olarak dikkat çekiyor. 

Kayseri’de Bünyan Cam Terasa Nerede?

Vali'den Onay Geldi!

Bünyan’ın yeni belediye başkanı Selahattin Metin’in projeleri arasında yer alan ‘Macera Yolu’ projesi, Vali Gökmen Çiçek’in, Başkan Metin’i ziyareti sırasında görüşülerek gerekli değerlendirme ve incelemeleri yapıldı. Başkan Metin, Vali Çiçek’e sunum yaparak proje detaylarını paylaştı. Vali Çiçek, projeyi beğendiğini belirterek onayladı, Valilik ve Bünyan Belediyesi iş birliği ile projenin yapım çalışmalarına başlandı.

Kayseri’de Bünyan Cam Terasa Nasıl Gidilir?
 

Bu Daha Başlangıç!
Bünyan Belediye Başkanı Selahattin Metin, yapılacak projenin ilçe için daha bir başlangıç olduğunu belirterek; “Cam Seyir Terası bölgesi için çok büyük projelerimiz var. Bu bizim için bir başlangıç. Bünyan’ımızın gelişimi için çalışma ve projelerimize aralıksız devam edeceğiz. Sevdamız Bünyan'ımızı turizm alanında İç Anadolu’da örnek bir yer haline getireceğiz” diye konuştu.

Kayseri’de Macera Ve Heyecanın Yeni Adresi Bünyan Cam Teras Oldu! (1)

Temeli Atıldı!
Altyapı hazırlıkları ve yol yapım çalışmaları tamamlanarak alanı hazır hale getirilen projenin temel atımı bugün gerçekleştirildi. Projenin en hızlı şekilde tamamlanarak hizmete açılması için çalışmaların aralıksız devam ettiği bilgisi paylaşıldı.

Kuş Cennetinden Büyüleyen Eşsiz Görüntüler Kuş Cennetinden Büyüleyen Eşsiz Görüntüler

Kayseri’de Macera Ve Heyecanın Yeni Adresi Bünyan Oldu! (5)

Kaynak: İHA