Türkiye’de artan enflasyon rakamları vatandaşların belini bükmeye devam ediyor. Hayat pahalılığından şikayet eden vatandaşlar, geçinmekte zorlanıyor. Ürünlerin pahalılığından şikayet eden vatandaşlar, ürünlere ulaşmakta güçlük çekiyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kayseri’de Talimatı Verdiği O Mahallede Çalışmalar Ne Durumda? Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kayseri’de Talimatı Verdiği O Mahallede Çalışmalar Ne Durumda?

Bu kapsamda vatandaşlar, marketlerde indirim günlerini takip etmeye başladı. İndirim ilan edilen günlerde izdiham görüntüleri ise gündemde oldukça fazla yer tutmaya başladı. Uzun kuyrukların oluştuğu indirim günlerinde, vatandaşlar uzun süre ürünlere ulaşmak için saatlerce sırada bekliyorlar.

Bir uzun kuyruk olayı da Kayseri’de meydana geldi. Melikgazi ilçesi İldem Saffer Arıkan Bedük Caddesi üzerinde kamyonda satılan ucuz ürünlerden almak isteyen vatandaşlar, metrelerce kuyruk oluşturdu. Saatlerce sırada bekleyen vatandaşlar, kamyonda bulunan ucuz karpuz gibi ürünlere ulaşmaya çalıştı.  

Kaynak: Özel Haber