Kayseri Devlet Tiyatrosu'nda 'Hamlet' sahnelendi! Genel Müdür Tamer Karadağlı, tiyatro tutkunlarına çağrıda bulunarak, Kayseri'de sahnelenen muhteşem oyunları kaçırmamalarını söyledi. Tiyatro heyecanı Kayseri'de devam ediyor!

Kayseri’de Geleceğin Sanatçıları Buradan Çıkacak! Kayseri’de Geleceğin Sanatçıları Buradan Çıkacak!

Kayseri Devlet Tiyatrosu'nda sahnelenen oyuna Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, Vali Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç gibi önde gelen isimler de katıldı. Hulusi Akar, "Kayseri'de böyle bir etkinlik düzenlenmesinden dolayı son derece memnunuz. Genel müdürümüze teşekkür ediyorum, talebimizi en iyi şekilde karşıladılar ve gerekli tedbirleri aldılar. Harika bir gece yaşattılar, bunun için çok mutluyuz" dedi.

Kayseri Devlet Tiyatrosu Genel Müdürü Tamer Karadağlı da, "Kayseri'de güzel bir gün geçirdik. Mimar Sinan'ın evine ziyarette bulunduktan sonra öğrencilerle söyleşi yaptık ve ardından Hamlet adlı oyunu izledik. Tiyatro artık Kayseri'de tam gaz devam ediyor. Çok değerli oyunlarımız var ve Kayseri halkını devlet tiyatrosuna bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: DHA