Kayseri’de 4 Kişinin Yaralanmasına Sebep Olduktan Sonra Kaçtı! Kayseri’de 4 Kişinin Yaralanmasına Sebep Olduktan Sonra Kaçtı!

Kaysei'de dün yaşanan taciz olayından sonra gerginlik büyüyerek artıyor. Emniyet güçleri vatandaşları kontrol edemiyor. O isim sokağa çıkma yasağı gelsin dedi. Dün akşam saatlerinde Kayseri'nin Danişmentgazi Mahallesi'nde yabancı uyruklu I.A., 5 yaşındaki yabancı uyruklu çocuğu taciz ederken yakalandı. Vatandaşlar duruma tepki göstererek 'Ülkede mülteci istemiyoruz' dedi.Tepkiler çığ gibi büyürken öfkeli kalabalık Suriyelilere ait ev ve iş yerlerine zarar verdi. Vatandaşların tepkileri devam ederken siyasilerden sükûnetli  olun çağrısı yapıldı.

Özdağ..

'22.05- 05.00 Arasında Sokağa Çıkma Yasağı İlan Edilmeli'

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli dedi. Özdağ, 'Güvenlik güçlerimiz Suriye'nin kuzeyinde Türkiye'ye saldıran çete bozuntularuna gereken her türlü cevabı veriyor ve vermeye de devam edecektir. Hükümet olayların yatışmasını hızlandırmak amacı ile olay çıkan ve çıkması muhtemel illerde 22.05- 05.00 arasında sokağa çıkma yasağı ilan etmelidir' diye konuştu. 

Bu konuyla alakalı herhangi bir resmi açıklama gelmedi. 

Kaynak: Özel Haber