Ekranların en sevilen yarışma programlarından Kim Milyoner Olmak İster yarışmacılarıyla her hafta damga vuruyor. Bu hafta programda Kayseri'den katılan Menekşe Teyze'nin hayat hikayesi dikkat çekti.

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster her hafta izleyicilerini ekran başına kilitliyor. Sevilen yarışma programında bu hafta Kayseri'den katılan Menekşe Koyuncu adından söz ettirdi.

Sözleri Kenan İmirzalıoğlu'nu Güldürdü

Solucan gübresi üreticisi olduğunu belirten Menekşe Teyze hikayesiyle büyük dikkat çekti. Menekşe Teyze yarışmaya başlarken "Hoş bulduk Ezel bey" demesi stüdyoyu ve Kenan İmirzalıoğlu'nu güldürdü.

'Solucan Gübresi Üreticisiyim'

Aynı zamanda Viyana'da eğitim alarak Kayseri'de hayata geçirdiğini belirten Koyuncu, şu ifadeleri kullandı:

"Solucan gübresi üreticisiyim ben aynı zamanda. Devletimizin vermiş olduğu destek kapsamında eğitime katıldım. 500 kişilik sınav yapıldı 10 kişi birinci seçildi bizi Viyana'ya eğitime getirdiler. Eğitimden gelince de bana solucan gübresi verdiler. Herkes bunu yapabilir bunu söylemek istiyorum"

'Bağlık ve Bahçelik Bir Yerde Yaşıyorum'

Sözlerinin devamında ise tarlada ailesine yardımcı olduğunu söyleyen Menekşe Teyze, "Bağlık ve bahçelik bir yerde yaşıyorum. Tarım ve hayvancılıkla geçim sağlanıyor. Ben ev hanımıyım. Tarlada eşime ve kardeşime yardımcı oluyorum" dedi. 

Bahar Sezon Finaliyle Fırtına Değil Rüzgar Bile Estiremedi! Bahar Sezon Finaliyle Fırtına Değil Rüzgar Bile Estiremedi!

Ne Kadar Kazandı?

Yarışmanın altıncı sorusunda karşısına 'İlahi Komedya' adlı klasik eserin yazarı kimdir?' sorusu çıktı. Menekşe Koyuncu joker hakkı kalmadığı için yarışmadan çekilme kararı aldı. 30 bin TL'lik ödülün sahibi oldu.

Kaynak: Haber Merkezi