Kayseri’de yaşayan sosyal medya fenomeni Neşet Turan Kayseri'den CZN Burak'ı görmek için yola çıkmıştı.
CZN Burak ünlü fenomenin ölümü sonrası kendisine gelen yorumlara isyan etti.

Canlı Yayın Yaparken Kamyon Çarptı

"Yürüyen Adam" lakaplı sosyal medya fenomeni Neşet Turan kardeşiyle beraber Kayseri'den İstanbul'a gitmek üzere yola çıkmıştı. CZN Burak'ı görmek için yola çıkan ünlü fenomen yol kenarında yürüyüp, bir yandan da sosyal medyadan canlı yayın yapıyordu. Canlı yayın esnasında Turan'a, plakası ve sürücüsü belirlenemeyen bir kamyon çarptı.
Ünlü fenomen yaşanan feci kazada hayatını kaybetti. CZN Burak ile görüşmek için yola çıktığı öğrenilen ünlü fenomenin cenazesi toprağa verildi.

Fenerbahçe İddiası Olay Yaratmıştı! Ünlü Astrolog Küfürler Savurdu! Fenerbahçe İddiası Olay Yaratmıştı! Ünlü Astrolog Küfürler Savurdu!

Koyu Mavi Kırmızı Beyaz Jenerik Haber Genel Haber Logo 2024 05 02T094526.118 (1)

‘Rahmetli Olduktan Sonra Duydum’

Ünlü fenomenin ailesine taziye ziyareti yapmak üzere Kayseri'ye geleceği konuşulan CZN Burak ünlü fenomenin ölümü sonrası kendisine gelen yorumlara kayıtsız kalamadı. CZN Burak adeta ateş püskürdü.
Neşet Turan'ın ölümüne sebep olduğu yönündeki acımasız yorumlara karşı sesizliğini bozan CZN Burak, "Neşet abiyi rahmetli olduktan sonra duydum, rahmetli olmadan önce hiçbir videosunu ya da yürüyerek geldiğini görmedim" dedi.

‘Bu Nasıl Yorum Azıcık İnsan Olun’

Ünlü fenomen "Bunun gibi hain ve namussuzların yorumlarını gördükçe çok utanıyorum. Rahmetli olduğunu gördükten sonra kardeşini aradım, tabii ki taziyeye gideceğiz. Bu nasıl yorum azıcık insan olun insan" diyerek isyan etti.

Kaynak: Haber Merkezi