Kayseri'nin O İlçesi Adrenalin Merkezi Oldu! Motorcular Akın Etti! Kayseri'nin O İlçesi Adrenalin Merkezi Oldu! Motorcular Akın Etti!

Kayseri’deki sportif kadınlar belediyenin yaptığı ücretsiz faaliyetler ile ‘Sabah Sporlarında Buluşalım’ sloganıyla buluşuyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin sporda lokomotif kuruluşu Spor A.Ş. eğitmenleri, kadınları sabah sporunda bir araya getiriyor.

Sporaş

Kayserili kadınlar, alanında uzman eğitmenler eşliğinde hafta içi ve cumartesi günleri her sabah saat 07.15-08.15 saatleri arasında sabah sporlarında güne zinde başlıyor. Ücretsiz katılımın olduğu sabah sporu yapılan parklar, Kadir Has Kültür Parkı, Alparslan Parkı, Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi, İnönü 2 Parkı, Florya Parkı, Mustafa Cemiloğlu Parkı, Gül Parkı, Muhsin Yazıcıoğlu Parkı ve Belsin İsa Yusuf Alptekin Büyük Park olarak belirlendi. Öte yandan Kocasinan ilçesi Beyazşehir Mahallesi’ndeki Florya Parkı’nda kadınlar Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. ‘nin düzenlediği etkinlikten çok memnun olduklarını ifade ettiler. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ve Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’a teşekkürlerini ileten kadınlar, etkinliği dört gözle beklediklerini kaydetti.
 

Kaynak: İHA