Eski manken, oyuncu ve sunucu olan Deniz Akkaya son günlerde 16 yaşındaki kızı hakkında yaptığı açıklamalarla gündemdeydi. Ünlü mankenin eski eşi Efe Önbilgin tartışmalara son noktayı koydu.

Kayserili Manken Artık Konuşamayacak! O Yasak Sosyal Medyayı Salladı!-2

İddiaları Olay Yarattı

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Deniz Akkaya ünlülerle girdiği polemiklerle anılıyordu. Sık sık mahkemelik olan Akkaya aynı zamanda takipçilerinin yorumlarına yaptığı hakaret içerikli cevaplarla gündeme geliyordu. Akkaya bu defa 16 yaşındaki kızıyla girdiği polemikle sosyal medyayı salladı.

Kayserili Manken Artık Konuşamayacak! O Yasak Sosyal Medyayı Salladı!

Ünlü Fenomene Silahlı Saldırı! Kurşun Yağmuruna Tutuldu! Ünlü Fenomene Silahlı Saldırı! Kurşun Yağmuruna Tutuldu!

Kızının Şiddetine Maruz Kaldığını Açıkladı

Polemikler kadını Akkaya yaptığı bir paylaşımda kızı Ayşe'nin ona saldırdığını ve saatlerce balkona kilitlediğini söyleyerek isyan etmişti. Karakoldan döndüğünü söyleyen Akkaya aynı zamanda kızının babası Efe Önbilgin hakkında da skandal sözler söylemişti.

Kayserili Manken Artık Konuşamayacak! O Yasak Sosyal Medyayı Salladı!

Kızını Çocuk Esirgeme Kurumuna Verdiğini Söyledi

Paylaşımında kızı hakkında da kötü cümleler kullanan Akkaya daha sonra ise kızını Çocuk Esirgeme Kurumuna verdiğini ve bunu burnu sürtsün diye yaptığını açıklamıştı. Ünlü isim, kızıyla yaşadıklarının yanı sıra eski eşi, babası ve teyzesiyle ilgili de itiraflarda bulunmuştu. Yaşananların ardından Akkaya'nın eski eşi Efe Önbilgin harekete geçti. Önbilgin, Aile Mahkemesi'ne başvurarak korunma talebinde bulundu.

Kayserili Manken Artık Konuşamayacak! O Yasak Sosyal Medyayı Salladı!

Konuşma Yasağı Geldi

Bu olaylar sonrası Ünlü mankene gündeme gelen konular hakkında konuşma yasağı geldi. Talebi değerlendiren mahkeme, Deniz Akkaya'nın 1 ay süreyle Efe Önbilgin ile kızına yönelik söz ve davranışlarda bulunmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi.

Deniz Akkaya karara uymazsa hakkında 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsi uygulanacak.

Kaynak: Haber Merkezi