Daha önce Kayseri’de yakalanan Ünlü oyuncu Murat Ünalmış bu sefer başka bir konuyla gündeme geldi. 

Kayseri’de Yakalanmıştı

Aslen Kayserili olduğu bilinen ünlü oyuncu Murat Ünalmış geçtiğimiz günlerde Kayseri’de objektiflere yakalanmıştı.Kayseri ziyaretinde kuzeniyle bir araya gelen ünlü oyuncunun babasının rahatsızlığı için memleketine geldiği ortaya çıkmıştı.

Seçim TorbasıÇöpe Attı

Sevda Kuşun Kanadında, Yer Gök Aşk ve Bir zamanlar Çukurova ve Gülcemal  gibi dizilerde başrol oynayan başarılı oyuncu Murat Ünalmış bu defa Kayseri ziyareti ve dizilerdeki başarısıyla değil başka bir konuyla gündeme geldi.  Murat Ünalmış, Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum adına evine getirilen seçim torbasını çöpe attı.

Murat Kurum’a Gönderme Yapmıştı: Didem Soydan Yine Sınırları Zorladı Murat Kurum’a Gönderme Yapmıştı: Didem Soydan Yine Sınırları Zorladı

Kayserili O Ünlü Seçim Torbasını Çöpe Attı!

‘Pislikleri Yetmedi’

Son günlerde ilk bebeğini kucağına alacak olmanın heyecanını yaşayan Murat Ünalmış, skandal bir paylaşım yaparak dikkatleri üzerine çekti. AK Parti adına kapısına bırakılan poşete büyük tepki gösteren ünlü oyuncu poşeti çöpe attığı anları yayınlayarak, "Pislikleri yetmedi bir de bahçe kapısına çöplerini asmışlar!" notunu düştü. 

‘Adaleti Çiğnemeyen Devlet Adamı Kaldı mı?’

 Oyuncu daha sonra yaptığı paylaşımda HZ. Muhammed'e ait "Adaleti çiğneyen devlet adamlarını cezalandırmayan uluslar, çökmek zorundadır" sözünü yayınladı. Paylaşımında "Adaleti çiğnemeyen devlet adamı kaldı mı? Söyleyen söylemiş de dinleyen kim?" ifadelerine yer verdi. 

Kaynak: Haber Merkezi