Ünlü oyuncu Murat Ünalmış'ın oğluyla Adana pozu sosyal medyayı salladı. Ünalmış'ın fotoğrafına yorum yağdı.

Filistin İçin Paylaşım Yapmıştı

Yer gök aşk, Bir zamanlar Çukurova, Sevda kuşun kanadında, Gülcemal gibi başarılı yapımlarda yer alan Murat Ünalmış son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiriyor. Sosyal medya hesabından daha önce yaptığı seçim paylaşımıyla gündeme bomba gibi düşen ve magazin sayfalarını süsleyen oyuncu aynı zamanda İsrail-Filistin savaşı için yaptığı yorumlarla gündem oldu.

Gazze'nin yaşadığı zulme sesiz kalanlara ateş püsküren Ünalmış, "Rezil bir insanlık" yorumunu yaparak konuya ilişkin sessizliğini bozdu.

2512156B 623A 48Dc Af25 6Af1A87D4F41 (1) (1)

'Fahri bir Adanalı olarak'

Kısa süre önce bir oğlu olan ünlü oyuncu sık sık oğluyla yaptığı paylaşımlarla sosyal medyada büyük beğeni topladı. Oyuncunun pozlarına sanatçı dostlarının yanı sıra binlerce hayranı da yorum yaptı. Geçtiğimiz günlerde Nevşehir'e yolu düşen ve Ürgüp'te çekindiği fotoğrafa "Memlekete geldik" notunu düşen ünlü oyuncu bu kez Adana'daki pozuyla sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu. Ünalmış bu kez de kendisini "Adanalı" olarak nitelendirdi.

Ünlü Fenomen Çektiği Videoyla İlk Kez Sevgilisinin Yüzünü Gösterdi! Ünlü Fenomen Çektiği Videoyla İlk Kez Sevgilisinin Yüzünü Gösterdi!

Ünlü oyuncu Murat Ünalmış gerçekleştirdiği Adana ziyaretinden bir kareyi paylaştı. Yeni doğan oğluyla çekindiği yüzleri gülümseten pozunun altına ise şu notu düştü:

"Fahri bir Adanalı olarak oğlumla bir Adana hatıramız olmasın mı?"

Ünlü oyuncunun Adana'daki pozu beğeni yağmuruna tutulurken aynı zamanda hayranlarından tam not aldı.

Kaynak: Özel Haber

Muhabir: Merve Erol

Kaynak: Özel Haber