2021 Türkiye, 2022 dünya şampiyonlukları ile bilinen ve saç kesim eğitmenliği yapan Faruk Kafkas; yine Euro Cup çatısı altında yapılan organizasyonda jüri olarak meslektaşlarını puanladı. 

Aw212986 01 (1) (1)

‘Mesleğimde Güzel Başarılara İmza Atmıştım’

Faruk Kafkas Şampiyonluktan duyduğu gururu şu sözlerle ifade etti:

Bayramın 2. Günü Kurban Fiyatları Önemli Ölçüde Düştü! Bayramın 2. Günü Kurban Fiyatları Önemli Ölçüde Düştü!

"Develi İlçesinde yaşıyorum. Geçtiğimiz günlerde uluslararası yarışmada jürilik görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu olarak ve Euro Cup çatısı altında mükemmel bir organizasyon gerçekleştirildi. Geçtiğimiz yıllarda hem Türkiye Şampiyonluğu hem de Dünya Şampiyonluğu olmak üzere mesleğimde güzel başarılara imza atmıştım. Daha sonrasında saç kesim eğitmeni olarak beni tanıdınız. Şuan ise değerli meslektaşlarımın kestiği saçları puanlayarak jürilik göreviyle yeni bir başarı elde etmiş bulunmaktayım”

‘Yeni Başarılara İmza Atmaya Devam Ediyoruz’

Sözlerinin devamında ise Kafkas “ Bu başarıyı Euro Cup ailesinden değerli Başkanımız Gökhan Hamarat, Başkan Yardımcımız Murat Tatlı'ya ve Erkek Kuaför Sorumlusu Erkan Engin ağabeyime bir teşekkürü borç bilirim. Euro Cup ailesinde mükemmel işlere imza atmaya devam ederken emeği geçen, yarışmada bulunan, organizasyonumuza katılan bütün meslektaşlarıma teşekkür eder mesleki hayatlarında başarılar dilerim. Yeni başarılara imza atmaya devam ediyoruz" diye konuştu. 
 

Editör: Merve Erol